Burcu Kaya Kimdir? Biyografisi

Burcu Kaya Kimdir?

Ntv ekranlarının sevilen ekran yüzlerinden biri olan ve Ntv ekranlarında hem hafta içi hem de hafta sonu sunduğu programlarla ekrana gelen sempatik sunucu Burcu Kaya kimdir, kaç yaşında, boyu, biyografisi.

Burcu Kaya Kimdir? Hayatı

12.06.1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Burcu Kaya, 1.69 metre boyunda, 60 kilo ve İkizler burcudur.Eğitimini Celal Bayar Üniversitesi’nde tamamlamış olan isim Beden Eğitimi bölümü mezunudur.Bir süre kadar Voleybol oynamış ve aynı zamanda Voleybol hakemliği yapmıştır.

Sunuculuk kariyerine Balıkesir’de yayın yapan televizyon kanalı ile başlamış olan isim ardından ise spikerlik konusunda eğitimler almış ve Başkent İletişim Akademisini bitirmiştir.Balıkesir’de yaklaşık olarak 5 yıl boyunca haber spikerliği yapan isim arkasından Haber 7 kanalına transfer olmuş ve 1 sene burada çalışmıştır.

Haber 7 televizyonunun ardından Ntv kanalına geçen isim uzun zamandır Ntv televizyonunda bulunmakta ve çeşitli programlarla izleyicilerin karşısına çıkmaktadır.Mesleğine aşık olan sunucu, bu mesleği yapmaktan büyük bir mutluluk duymaktadır.

Ntv’de sunmuş olduğu programlar dışında Diksiyon ile Sunuculuk dersleri eğitmenliği de Yapan [kirmizitext]Burcu Kaya[/kirmizitext], sunmuş olduğu haberlerde en çok çocuklarını kaybeden anne ve baba ile ilgili haberleri sunmakta zorluk çekiyor.Bu tür haberlerde oldukça üzüldüğünü belirten sunucu kendisininde gözyaşlarına hakim olamadığını dile getiriyor.

Ünlü sunucunun Efe isminde 2010 doğumlu bir çocuğu vardır.Çocuklara çok düşkün olduğu Instagram hesabındaki paylaşımlarından da belli olan ismin kullanmış olduğu Instagram hesabını 50 binden fazla kullanıcı takip etmektedir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir