Buse İskenderoğlu Kimdir?

Buse İskenderoğlu Kimdir?

2016’da düzenlenmiş olan Miss Turkey güzellik yarışmasında rakiplerinden bir adım öne çıkarak birincilik elde etmeyi başarmış ilerki senelerde dizilerde roller alabileceğinin sinyalini veren güzel isim Buse İskenderoğlu kimdir? Türkiye’nin güzellerinden genç isim ile ilgili biyografimiz.

Buse İskenderoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Genç güzel Buse İskenderoğlu şu an 21 yaşında bulunan Yalovalı bir isimdir.Daha o iki yaşındayken hepimizi derin üzüntüye boğan büyük 1999 depremini yaşamıştır.Bu depremle beraber evleri yıkılmış ardından ise ailesinle beraber Bursa’ya göç etmişlerdir.Babasıyla annesi o daha çok küçük yaşlardayken ayrılmışlardır.Şuan sadece babası olarak annesinin sonradan evlenmiş olduğu eşini gören ünlü güzel öz babasıyla ise görüşmemektedir.Boyu 1.81 olan ünlü ismin doğum yılı ise 1997’dir.

Çocukluk senelerinde oldukça içine kapanık bir çocuk olarak gözüken isim ilerleyen senelerle beraber daha sosyal bir çocuk olmuştur.Tek başına kalmaktan hoşlanmayan güzel isim arkadaşlarınla vakit geçirmeyide oldukça fazla seviyor.Güzellik yarışmasına katılması çevre baskısıyla beraber gerçekleşmiş ve onları dinleyerek bu yarışmaya katılmıştır.İlerleyen hedeflerinde oyunculuğa adım atmak olan isim halen eğitimine ise devam etmektedir.

Kadın haklarını çok iyi takip eden Buse İskenderoğlu siyaset konuşmaktan ise hiç hoşlanmıyor.İlişkilerde erkeğin sözü kadar kadınında sözünün geçmesi gerektiğini düşünen ismin sevgilisi bulunmaktadır.

Kitap okumayıda oldukça fazla seven güzel isim genellikle Bilimkurgu ile Aşk türü üzerine roman kitaplarını okumaktan mutlu oluyor.

İlerleyen zamanlarda bir çok dizi ve reklam projesinde görebileceğimizi tahmin ettiğimiz isme bizde site ekibi olarak başarılar diliyoruz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın