Buse Narcı Kimdir Hayatı Biyografisi

Buse Narcı Kimdir?

Katılmış olduğu yarışma programları ile kısa bir süre içerisinde isminden söz ettirmiş ve ardından ise oyunculuğa başlamış ünlü bayan Buse Narcı kimdir? sizlerin son zamanlarda sıkça merak etmiş olduğu bu sorunun cevabı sizlerle.

Buse Narcı Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Güzel isim Buse Narcı, 8 Temmuz 1993 senesinde Ege’nin yaz aylarında yoğun turist ağırlayan illerinden biri olan Muğla’da hayata gözlerini açmıştır.Muğla’da okula başlamış olan isim lise bittikten sonra Üniversite tercihini gerçekleştirerek kazanmış ve İstanbul’a gitmiştir.Boyu 1.70 cm olan güzel isim 50 kilodadır.

İstanbul’da Maltepe Üniversitesi’nde okumaya başlamış olan isim burada Oyunculuk bölümü üzerine eğitim almış ve mezun olmuştur.Üniversitedeyken zaman zaman özel olarak oyunculuk dersleri almış isim ardından ise Tiyatroya yazılmıştır.İlk olarak Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışmayla beraber tanınmış olan isim bu yarışmada ilk sorulan soruda elenerek bir süre en cok konuşulan isim olmuştur.

Bu yarışmadan sonra ise Bugün Ne Giysem isimli yarışmaya katılmış isim güzelliği ile ilgili gelen olumlu tepkilerle beraber bir süre kadar fotomodellik yapmıştır.Ardından ilk olarak İzzet Kaptan ve Oğlu adındaki filmde oynamış bu şekilde oyunculuğa güzel bir adım atmıştır.

visum china
visum china

Oyunculuk mesleğini halen sürdüren Buse Narcı genellikle filmlerde rol almış yavaş yavaş ise dizilerde rol almaya başlamıştır.2014’de Transparan isimli filmde rol alan oyuncu, 2015’de ise Sihirbazlık Okulunda bir Türk filminde oynamıştır.

En son ise geçmiş dönemlerde cok sevilmiş ve ardından tekrar yayın hayatına başlamış Türk Malı isimli dizide görmüş olduğumuz güzel isim cok sayıda ünlü oyuncunun bulunduğu bu dizide rol almaktadır.Bu dizi ayrıca oyuncunun ilk oynamış olduğu dizi durumundadır.

Buse Narcı Oynadığı Filmler ve Diziler

2013 – İzzet Kaptan ve Oğlu
2014 – Transparan
2015 – Sihirbazlık Okulunda bir Türk
2016 – İkinci Şans
2017 – Türk Malı (Dizi)

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir