Buse Plan kimdir, kaç yaşında, nereli

Buse Plan Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Buse Plan’ın hayatı ile ilgili merak edilenler. Buse Plan kimdir, kaç yaşında, nereli gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Buse Plan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Buse Plan kaç yaşında? Buse Plan 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Buse Plan Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya bölümünde eğitimini tamamladı. Buse Plan kendisini gezgin bir Youtuber olarak tanıtmaktadır. Buse Plan iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Buse Plan 2020 yılında Exatlon yarışmacıları arasında yer aldı. Bu yarışmada Elanur Pat, Buse Plan, Mia Fitz, Dilara Aydın, Barış Erdoğan, Doğan Kabak, Furkan Yaman, Mendebur Lemur, Dilan Ay, Yağmur Karabal, Öykü Berkan, Aleyna Şen, Uras Benlioğlu ve Hayrettin gibi isimler yer aldı. Yarışma Netflix üzerinden paylaşılmıştır.

Buse Plan kimdir, kaç yaşında, nereli

Buse Plan Instagram Hesabı

instagram.com/busplan

Buse Plan ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.