Buse Yıldırım Kimdir?

Buse Yıldırım Kimdir?

Küçüklüğünden beri istemiş olduğu sunuculuk mesleğini gerçekten de severek yaptığını düşündüğümüz güzel sunucu Buse Yıldırım kimdir, kaç yaşında, boyu kaçtır? yanıtları ile birlikte daha çok sayıda bilgi için konumuza bir göz atın.

Buse Yıldırım Kimdir? Biyografisi

Buse Yıldırım, 1988 tarihinde İstanbul’da doğdu.1.70 metre boyunda, 54 kilo ve kahverengi gözlüdür.Çocukluğundan itibaren hayalini kurmuş olduğu mesleği yapan isim, Aydın Doğan İletişim Meslek Lisesinden mezun olmuştur.

15 yaşında okumuş olduğu lise dolayısıyla sektörle ilgili bir şeyler öğrenmeye başlamış olan isim çok sayıda tanınan Televizyonda Staj yapmıştır.Staj yaptığı yerlerin başlıcaları, CNN Türk, Fox Tv ve Habertürk Televizyonlarıdır.

Üniversite hayatı boyunca bir çok farklı televizyon kanalında çalışmaya başlayan Buse Yıldırım, çalışmış olduğu yerlerdeki başarılarıyla hep kendisine olumlu referanslar bırakmıştır.Kimdirkim com İlk hedefi Gazetecilik olan sunucu Televizyonla tanışmasıyla beraber hedefini değiştirerek Televizyon’da editörlük yapmayı ve program sunmayı kendisine hedef seçmiştir.

Bir çok televizyon sunucusunu beğenen ismin en beğendiği sunucu ise bir dönem CNN Türk’te çalışmış olan Nevşin Mengü ismidir.Onu izlemekten keyif aldığını söyleyen sunucu, onun gibi daha çok sayıda başarılı sunucu olduğunu dile getirmiştir.

Sporu hayatının orta noktasına koymuş olan isim, Spor dışında ise hem yemek yapmayı hem de yemeyi seviyor.Yükseklik korkusu olmayan sunucu tam tersine Jumping yapmaktan müthiş bir keyif alıyor.Seyahatte hobilerinden biri olan sunucu en çok ise Güney Amerika’yı görmek istiyor.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın