Buse Yıldırım Kimdir? Nereli Kaç Yaşında Boyu Kaç? Hayatı

Buse Yıldırım Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Küçüklüğünden beri istemiş olduğu sunuculuk mesleğini gerçekten de severek yaptığını düşündüğümüz güzel sunucu Buse Yıldırım kimdir, kaç yaşında, boyu kaçtır? yanıtları ile birlikte daha çok sayıda bilgi için konumuza bir göz atın.

Buse Yıldırım Kimdir? Biyografisi

1988 tarihinde İstanbul’da hayata merhaba diyen Buse Yıldırım, 1.71 metre boyunda, 55 kilo ve kahverengi gözlere sahip olan bir isimdir.Küçüklüğünden itibaren sunuculuk mesleğini istemiş ve bu nedenle Aydın Doğan İletişim Meslek Lisesi’nde eğitim görerek burada mezuniyet heyecanı yaşamıştır.

15 yaşından itibaren lisede görmüş olduğu eğitim ile birlikte medya sektöründen bir şeyler öğrenmeye başlamış olan isim, lise sondan itibaren Staj yapmaya başlayarak tanınmış çeşitli Televizyon kanallarında staj yapmıştır.Staj yapmış olduğu yerler “CNN Türk“, “Habertürk” ve “Fox Tv” isimli kanallardır.

visum china
visum china

Üniversite hayatınla birlikte çalışma hayatına da başlayan [saritext]Buse Yıldırım[/saritext], bazı Televizyon kanallarında görev almıştır.Çalıştığı yerlerdeki tutumu ve davranışları ile her zaman olumlu bir izlenim bırakan sunucu, Televizyon dünyasına girişi ile birlikte Gazetecilikten vazgecmiş ve sadece Televizyon ile ilgili kategorilerde çalışmıştır.kimdirkim.com Bir dönem editörlükte yapan isim arkasından ise sunuculuk yapmaya başlamıştır.

Ekranlarda bulunan çok sayıda televizyon sunucusunun mesleğini çok iyi yaptığını düşünen güzel isim, en çok ise Nevşin Mengü ismini sevmektedir.Onun çok başarılı bir sunucu olduğunu belirtmiş ve onun gibi birçok ismin olduğunu röportajında açıklamıştır.

Sporu hayatının merkezine koyan isim, spor dışında ise genellikle yemek yapmayı ve yemeyi sevmektedir.Yükseklik korkusu bulunmayan güzel sunucu, Jumping yapmayı çok sevmektedir.Seyahat etmeyi en büyük hobileri arasında bulunduran ünlü isim, Güney Amerika’ya gidip orayı gezip görmeyi ise çok istemektedir.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.