Büşra Meşe Yıldırım kimdir, nereli, Büşra Meşe Yıldırım kaç yaşında, Büşra Meşe Yıldırım ne iş yapıyor?

Büşra Meşe Yıldırım Kimdir?

Beyaz TV’de İyi ki Varsın programının sunucusu ve moda tasarımcısı Büşra Meşe Yıldırım kimdir, nereli, Büşra Meşe Yıldırım kaç yaşında, Büşra Meşe Yıldırım ne iş yapıyor?

Büşra Meşe Yıldırım Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Büşra Meşe Yıldırım 1986 yılında dünyaya gelmiştir. Büşra Meşe Yıldırım’ın doğum yeri istanbul’un Şişli ilçesidir. Büşra Meşe Yıldırım üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi tasarım teknolojisi bölümünde tamamlamıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Büşra Meşe Yıldırım 8 yıldır sosyal medyada aktif ticaret ile ilgilenmektedir. Ayrıca Büşra Meşe Yıldırım butik işletmeciliği yapmaktadır. Beyaz TV kanalında İyi ki Varsın programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.