Büşra Şenol Kimdir? Biyografisi

Büşra Şenol Kimdir?

İlk olarak Youtube kanalında paylaştığı videolarla tanıma şansı elde ettiğimiz ardından ise oyunculuk yapmaya başlayarak Youtube macerasına ara veren güzel isim Büşra Şenol kimdir? kaç yaşında, aslen nereli, boyu kaç? sizler için araştırdık ve hazırladık.İşte ayrıntılar.

Büşra Şenol Kimdir? Biyografisi

9 Mart 1993 yılında İstanbul’da doğan Büşra Şenol, 1.64 metre boyunda, 51 kilo ve Balık burcudur.Aslen Trabzonlu olan güzel isim, liseyi tamamlamasının ardından Bilgi Üniversitesinde eğitimini sürdürmüş ve İşletme bölümünde eğitim görerek okulu bitirmiştir.

2016 tarihinde Youtube’de bulunan Nedir adındaki kanalda görmeye başladığımız oyuncu, burada toplam 3 sezon çeşitli konularla ilgili sunuculuk yapmış ve güzelliği ile birlikte içten sunumuyla çok kişinin beğendiği bir Youtube Fenomeni olmuştur.

Oyunculuk yapmaya 2018 tarihinin yaz ayında başlayan “Ege’nin Hamsisi” dizisi ile başlamış olan [saritext]Büşra Şenol[/saritext], dizinin 23. bölümde final yapmasıyla birlikte ilk dizi macerasını da başarıyla noktalamıştır.Dizide çok sayıda deneyimli ve genç isim birlikte rol almış özellikle yaz döneminde dizi reytinglerde hep üst sıralarda yer almıştır.

Yüzmeyi çok seven isim ayrıca Masa tenisi oynamaktan da hoşlanıyor.Kimdirkim.com Vakit buldukça yeni yerler keşfetmekten keyif alan oyuncu, yeni dizilerle birlikte bakalım hangi karakterlerle ve hangi dizilerde ekranlarda gözükecek?

Rol Aldığı Diziler Nedir?

2018 – Ege’nin Hamsisi

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir