Büşra Yalçın Kimdir? Boyu Hayatı Biyografisi

Büşra Yalçın Kimdir?

Survivor adayları ile ilgili makalelerimiz tüm hızıyla devam ediyor.Bu makalemizde sizlere Survivor 2019’un hoş bayanlarından biri olan Büşra Yalçın kimdir? sorusunun cevabını ayrıntılı bir biçimde sunacağız.

Büşra Yalçın Kimdir? Kaç Yaşındadır Boyu Kaç?

12 Temmuz 1997 tarihinde Tokat’ta doğan Büşra Yalçın, Uzun yıllar Voleybol oynamış başarılı bir sporcudur.İlkokuldan itibaren Voleybol oynamaya başlamış olan isim, ilk olarak Okul takımına alınmış ardından ise çeşitli takımlarda Voleybol oynamıştır.

Büşra Yalçın’ın boyu 1.77 cm, kilosu 61 ve burcu ise Yengeç’tir.

Eğitimine halen devam eden güzel isim, Çanakkale’de bulunan 18 Mart Üniversitesinde eğitim görmektedir.Burada Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünde okuyan [saritext]Büşra Yalçın[/saritext], normalde ise ailesi ile birlikte İstanbul’da yaşamaktadır.

Geçmiş yıllarda bir kamp tecrübesi geçirdiğini aktaran güzel yarışmacı, bu kamp sonrası Survivor’a katılmak istediğini ve bir kadının Survivor’da Şampiyon olması gerektiğini söylemiştir.Kendisinin son derece hırslı ve istediği bir şeyi kafaya koyup yaptığını belirten isim Survivor 2019’a katılmanın heyecanını yaşıyor.

Voleybol oynarken Milli Takım forması giymenin nasip olmadığını belirten isim, Türkiye ile Yunanistan arasındaki yarışmada Milli Duygularınında ön plana çıkacağını açıklamıştır.Kimdirkim.com Okul bittikten sonra menajerlik ve Yöneticilik yapmak isteyen isim, Türk sporu için çalışkan bir kişi olacağını sözleriyle göstermektedir.

Survivor 2019 yarışmasında bakalım iddialı isim nasıl bir başarı gösterecek? sizde yorumlarınızı bize yazabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir