Çağatay Ulusoy Kimdir Yaşı Kaç Boyu Biyografisi

Çağatay Ulusoy Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Her yaştan bayanın beğendiği genç, karizmatik bir erkek olan Adını Feriha Koydum dizisinle üne kavuşan Çağatay Ulusoy kimdir kaç yaşında boyu kaç? işte bayanların en fazla merak ettiği ünlü ismin biyografisi.

Çağatay Ulusoy Kimdir Kaç Yaşında Hayatı

Çağatay Ulusoy, 1990’lı olan İstanbul’da hayata merhaba demiş bir yakışıklı kişidir.Sonbahar’ın hafiften kendini hissettirdiği 23 Eylül doğmuş olduğu gündür.Baba tarafından Bulgaristanlı, anne tarafından ise Boşnaktır.Liseyi Avcılar’da okuyarak bitirmiştir.Üniversiteyi ise İstanbul Üniversitesi’nin Peyzaj Mimarlığı bölümünde tamamlamıştır.Boyu 1.90’dır.

Oyunculuk yapmadan önce 2010 senesinde Türkiye’de yapılan Güzellik yarışmasına katılmış ve yarışmanın neticesinde 1. olmuştur.Sonrasında ise Bulgaristan’da düzenlenen Güzellik yarışmasına Türkiye adına katılmıştır.Kimdirkim.com Bir süre sonra Akademi 35 Buçuk’a yazılmış ve burada bir çok ünlü gibi eğitim görmüştür.

2011 tarihinde dizi ile oyunculuğa giriş yapmış ve Adını Feriha Koydum dizisinde başrol oynamıştır.Emir ismini canlandıran oyuncu aynı yıl içersinde bir sinema filminde de oynamıştır.

Popüler en fazla aranan yakışıklı kişilerden olan oyuncu kariyerini tam hızla sürdürmekte ve yeni yapımlarda karşımıza çıkmaya devam etmektedir.Saçlarının rengi Kahverengi olan oyuncunun gözlerinin rengide aynı renktedir.2015 yılı göz önüne alınarak şuan itibari ile oyuncu evli değildir.

Çağatay Ulusoy Dizi seti olmadığı zamanlarda spor yapan oyuncu kendisine çok iyi bakan bir kişi.Pizzayı çok seviyor fakat yinede yemiyor.Alışveriş yapmayıda seven oyuncu özellikle tek başına alışveriş yapmayı tercih ediyor.Giyim tarzı açısından ise bol ürünleri sevmiyor ve daha çok üstüne tam oturan ürünleri beğeniyor.

cagatay-ulusoy-biyografi

Çağatay Ulusoy Oynadığı Diziler ve Filmler

2007 – Recep Ivedık
2011 – Adını Ferıha Koydum(Emir)
2011 – Anadolu Kartalları(Film)
2012 – Eve Düşen Yıldırım
2013 – Medcezir
2015 – Delibal(Film)
2016 – İçerde
2018 – Koruyucu

2 Yorum Bırak

  1. Çağatay Ulusoyun Hazal Kaya ile bi dizide olmasını çok istiyorum

  2. Delibal filminde daha cok sevdik seni.cok tesekkurler sana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir