Çağıl Özge Özkul Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Çağıl Özge Özkul Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Gs Tv’de bir süre kadar sunuculuk yapmış ve Miss Turkey adındaki yarışmada dereceye girerek kendini göstermiş sunuculuk başarısının yanında güzelliğinlede takip edilen bir isim olan sunucu Çağıl Özge Özkul Kimdir kaç yaşında boyu kaç? güzelliği taçlandırılmış olan ünlü ismin özgeçmişi.

Çağıl Özge Özkul Kimdir Biyografisi

Şuan BeIN Sports yani Lig tv’nin yeni isminde sunuculuk yapmakta olan Çağıl Özge Özkul 28 yaşında ve Ankaralı bir isimdir.Eğitimini Ankara’da bulunan Atılım Üniversitesini bitirerek tamamlamıştır.Burada iktisat bölümünü okumuş olan isim ayrıca okulun en çalışkan öğrencisi olarak Üniversiteyi 1. tamamlamıştır.Öğrencilik döneminden itibaren çalışkanlığınla hedeflerine her zaman ulaşabilen sunucu şuan mesleğinde zirvededir.Boyu 1.81 cm’dir.Doğum tarihi ise 1989’dur.

2012’de Miss Turkey yarışmasına katılmış olan sunucu bu yarışmaya katılmadan önce ailesinden çok destek almıştır.Ailesinin desteklerini boşa çıkartmayan sunucu yarışmanın ikincisi olmayı başarmış ve sevdiklerinin yüzünü güldürmüştür.Babası emekli olan sunucunun annesi ise Milli Eğitim’de çalışan bir isim.Bir tane abisi bulunan sunucunun abisi aynı zamanda eski sporculardan biri.

Evli olan sunucu 2015 senesinde Sinan Öztürk ile evlenmiştir.Evliliklerini İzmir’de gerçekleştirmiş olduğu düğünle beraber gerçekleştirmiş olan sunucu mükemmel bir düğünle evlenmiştir.

Yabancı dillerden bazılarınada hakim olan sunucunun en iyi bildiği diller başta İngilizce sonrada İspanyolca dilidir.

Farklı ülkelere gitmeyi seven isim farklı ülkeleri gezmekten çok mutluluk duyuyor.Ayrıca zamanında sporlada ilgilenmiş sunucu bir dönem Voleybol oynamıştır.Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın