Çağıl Özge Özkul Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Çağıl Özge Özkul Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Gs Tv’de bir süre kadar sunuculuk yapmış ve Miss Turkey adındaki yarışmada dereceye girerek kendini göstermiş sunuculuk başarısının yanında güzelliğinlede takip edilen bir isim olan sunucu Çağıl Özge Özkul Kimdir kaç yaşında boyu kaç? güzelliği taçlandırılmış olan ünlü ismin özgeçmişi.

Çağıl Özge Özkul Kimdir Biyografisi

Şu an BeIN Sports kanalında sunuculuk yapmakta olan Çağıl Özge Özkul 27.09.1988 tarihinde doğmuş Ankaralı bir isimdir.Eğitimini Ankara’da bulunan Atılım Üniversitesini bitirerek tamamlamıştır.Burada iktisat bölümünü okumuş olan isim ayrıca okulun en çalışkan öğrencisi olarak Üniversiteyi 1. tamamlamıştır.Öğrencilik döneminden itibaren çalışkanlığınla hedeflerine her zaman ulaşabilen sunucu şuan mesleğinde zirvededir.Boyu 1.81 cm’dir.

2012’de Miss Turkey yarışmasına katılmış olan sunucu bu yarışmaya katılmadan önce ailesinden çok destek almıştır.Ailesinin desteklerini boşa çıkartmayan sunucu yarışmanın ikincisi olmayı başarmış ve sevdiklerinin yüzünü güldürmüştür.Babası emekli olan sunucunun annesi ise Milli Eğitim’de çalışan bir isim.Bir tane abisi bulunan sunucunun abisi aynı zamanda eski sporculardan biri.

Evli olan sunucu 2015 senesinde Sinan Öztürk ile evlenmiştir.Evliliklerini İzmir’de gerçekleştirmiş olduğu düğünle beraber gerçekleştirmiş olan sunucu mükemmel bir düğünle evlenmiştir.

visum china
visum china

Yabancı dillerden bazılarına hakim olan sunucunun en iyi bildiği diller öncelikle İngilizce sonrada İspanyolcadır.

Halen BeIN Sport kanalında görev almaya devam eden sunucu, bir dönem sporla ilgilenmiş ve Voleybol oynamıştır.Ünlü ismin en büyük meraklarından biri ise, Farklı ülkelere gitmek ve oraları gezmektir.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir