Çağkan Çulha Kimdir Hayatı Nereli?

Çağkan Çulha Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

2006 tarihinde Acemi Cadı dizisiyle beraber tanınmış ardından ise Adanalı dizisiyle hayran kitlesini arttıran oyuncu Çağkan Çulha kimdir? oynamış olduğu yapımlar neler? hepsinin cevabı yazımızda.

Çağkan Çulha Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

22.11.1985 yılında İstanbul’da doğan oyuncu Çağkan Çulha, doğmuş olduğu günden itibaren hayatını İstanbul’da devam ettirmektedir.Babasının adı Ünal, annesinin adı ise Mine’dir.1 tane kardeşi olan oyuncunun kardeşinin ismi Büşradır.Liseyi bitirdikten sonra İstanbul Üniversinde okumuş olan isim eğitim hayatını bitirmeden okulu bırakmış ve ardından Beykent Üniversitesine yazılarak Sahne ve Gösteri Sanatları bölümünden mezun olmuştur.

Boyu, kilosu, burcu; Çağkan Çulha’nın boyu 1.75 cm, kilosu ise 75’dir.Burcu Yaydır.

visum china
visum china

Oyunculuk yapmaya arkadaşı Ceren Moray’dan ilham alarak başlamış olan isim ilk olarak Ajanslara başvurmuştur.Ajanslardan gelen olumlu cevap ile beraber kısa sürede reklamlarda bulunmaya başlayan isim, Molped, Banat Diş fırçası, Rondo ve Casper reklamında oynamıştır.

2003 tarihinde “Hayat Bilgisi” dizisi ile ilk dizi sevincini yaşamış olan oyuncu bu dizide canlandırmış olduğu karakter ve oyunculuktaki üstün yeteneği ile o yıllarda iyi bir oyuncu olacağının sinyalini vermiştir.

2006’da oynamış olduğu Acemi Cadı dizisi oyuncu açısından önemli bir yapımdır.Bu dizide Şenay Gürler ve Merve Boluğur gibi sevilen isimlerle birlikte rol almıştır.

2008-2010 tarihlerinde “Adanalı” dizisinde rol alan oyuncu Çağkan Çulha, oyunculuk hayatının en önemli yükselişini elde etmiştir.3 sezon gibi uzunca süre bu dizide yer alan oyuncu ardından ise 2013’de Kaçak, 2015’de Racon dizilerinde oynamıştır.2017’de iki yapımda birden rol alan oyuncunun son oynamış olduğu dizi ise Aslan Ailem dizisidir.

Çağkan Çulha Oynadığı Diziler

2003 – Hayat Bılgısı
2005 – Belali Baldiz (Kemal)
2006 – Acemı Cadı (Selim)
2008 – Adanali (3 sezon süresince)
2008 – Havalimanı (Cem)
2013 – Kacak (2 sezon süresince)
2015 – Racon (Numan)
2017 – Aslan Aılem (Savas)

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.