Çağla Demir Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Çağla Demir Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Medcezir dizisindeki rolü ile beraber insanlar tarafından tanınan güzel oyunculardan Çağla Demir kimdir kaç yaşında boyu kaçtır? işte hayatı.

Çağla Demir Kimdir Kaç Yaşında Nereli Biyografisi

Çağla Demir 1992 tarihinde Samsun’da dünyaya gelmiştir.Toplam 4 kardeş olan oyuncu kardeşleri arasında en küçüğüdür.Ailede en küçük kız olmasının verdiği duygu ile beraber küçüklük zamanları şımarık ve yaramazlıklarla geçmiştir.Hiç erkek kardeşi ya da abisi bulunmayan oyuncunun 3 tane ablası bulunmaktadır.Babasını küçük yaşlarda kaybetmiş ve annesi ile beraber yaşamıştır.Boyu 1,64 kilosu ise 55-56’dır.

Lise mezunu olan oyuncu, lisenin ardından Ankara Başkent İletişime yazılmış ve burada oyunculuk dersi almıştır.Halen oyunculuk derslerine Tümay Özokur Atölye’de devam etmektedir.

Dizi oyuncusu olmadan önce Model olarak çalışmaya başlamış sonrasında Reklam ile Katalog çekimleri ile hayatına devam etmiştir.İlerleyen zamanlarda Tümay Özokur ile tanışması onun oyunculuğunda çok etkili olmuştur.

Yengeç burcu olan oyuncu pozitif her sabah uyandığında mutlu olarak kalkan bir yapıya sahiptir.Hiçbirşeyden kolay vazgeçmeyen aynı zamanda çok kırılgan olması ise diğer özelliklerinden sadece birkaçıdır.

Alışveriş yapmaktanda çok hoşlanan Güzel Oyuncu özellikle alışverişe çıktığı zaman Jean ile Siyah bir elbise almayı çok seviyor.

cagla-demir-biyografi

Bu zamana kadar büyük bir aşk yaşamadığını belirten oyuncu bencil erkeklerden ise hiç hoşlanmıyor.Tutucu, Kaba erkeklerde onun sevmediği erkek özelliklerinden biri.

Medcezir Dizisinde Ceren karakterini canlandırmış oyuncu, oyunculuğunu tüm hızıyla devam ettirmektedir.

Çağla Demir Oynadığı Diziler Nelerdir?

– Medcezir
– Kara Sevda
– Kocaman Ailem

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın