Çağla Demir Kimdir Biyografisi Yaşı Hayatı

Çağla Demir Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Çukur dizisinin gazeteci Leyla rolünü oynayan Çağla Demir hakkında merak edilenler. Çağla Demir kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kilosu gibi merak edilen ve internette çok aranan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Çağla Demir Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Çağla Demir kaç yaşında olduğu merak ediyorsanız Çağla Demir’in doğum tarihi 1992 yılıdır. Çağla Demir’in doğum yeri Samsun’dur. Toplam 4 kardeş olan oyuncu kardeşleri arasında en küçüğüdür. Hiç erkek kardeşi ya da abisi bulunmayan oyuncunun 3 tane ablası bulunmaktadır. Babasını küçük yaşlarda kaybetmiş ve annesi ile beraber yaşamıştır.

Çağla Demir lise eğitimi ardından Ankara Başkent İletişime yazılmış ve burada oyunculuk dersi almıştır. Halen oyunculuk derslerine Tümay Özokur Atölye’de devam etmektedir.

Dizi oyuncusu olmadan önce model olarak çalışmaya başlamış sonrasında reklam ile katalog çekimleri ile hayatına devam etmiştir. İlerleyen zamanlarda Tümay Özokur ile tanışması onun oyunculuğunda çok etkili olmuştur.

Alışveriş yapmaktan çok hoşlanan güzel oyuncu özellikle alışverişe çıktığı zaman jean ile siyah bir elbise almayı çok seviyor.

Çağla Demir kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kilosu

Çağla Demir Boyu ve Kilosu

Çağla Demir’in boyu kilosu 1.64 boyunda ve 55-56 kilodur.

Çağlar Demir Hangi Burç?

Yengeç burcu olan oyuncu pozitif her sabah uyandığında mutlu olarak kalkan bir yapıya sahiptir. Hiçbir şeyden kolay vazgeçmeyen aynı zamanda çok kırılgan olması ise diğer özelliklerinden sadece birkaçıdır.

Çağla Demir kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kilosu

Çağla Demir Oynadığı Diziler Nelerdir?

  • Medcezir
  • Kara Sevda
  • Siyah İnci
  • Kocaman Ailem
  • Elimi Bırakma
  • Bayi Toplantısı
  • Çukurcagla-demir-biyografi

Çağla Demir Instagram Hesabı

Çağla Demir’in Instagram hesabının adı demircaglaa ve 2021 Mart ayı itibari ile 292 bin takipçisi bulunmaktadır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.