Çağlar Cilara kimdir? kaç yaşında nerelidir?

Çağlar Cilara Kimdir?

Çok sayıda önemli ismi programına davet ederek, çeşitli sorular yönelten ünlü sunuculardan Çağlar Cilara hakkında merak etmiş olduğunuz soruların cevabı konumuzda sizlerle.

Çağlar Cilara Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

6 Eylül 1989 tarihinde Trabzon’da hayata gözlerini açan Çağlar Cilara, aslen de Trabzonlu olan bir sunucudur.Trabzon’da eğitmine başlamış olan isim ardından ise İstanbul’un Beykoz ilçesine ailesi ile beraber taşınmış ve küçük yaşlardan itibaren yaşamını burada sürdürmeye başlamıştır.

Ortaokul ve liseyi Beykoz’da okumuş olan ünlü sunucu, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nde okuduğu sıralarda Karadeniz Tv’de çalışmaya başlamış ve ardından ise Krt Tv’ye geçmiştir.Uzun süredir Krt tv ekranlarında çalışan isim, Krt Tv ile beraber bir süredir Halk Tv ekranlarında da program sunmaya başlamıştır.

2007 tarihinde bir dönem oyunculukta yapmış olan ünlü sunucu “Kurban” isimli filmde rol almıştır.

Evli olan ünlü isim, 2014 tarihinde Zeynep Yaşa ile dünya evine girmiştir.kimdirkim-com Instagram ve Twitter hesabını aktif şekilde kullanan ünlü isim ayrıca Youtube kanalından da sık sık paylaşım yapmaktadır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.