Çağlar Sayın Kimdir Biyografisi

Çağlar Sayın Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Bu zamana kadar hep dizilerde oynamış özellikle Arka Sokaklar dizisinde 4 sezon oynayarak adını fazlası ile duyurmuş Çağlar Sayın Kimdir kaç yaşında ve nerelidir?

Çağlar Sayın Kimdir Nereli Biyografisi

Çağlar Sayın doğum tarihi 9 Aralık 1984’dür.Manisa’da dünyaya gelen oyuncu Aslen ise Mardinli ünlümüzdür.Boyu 1.79’dur.İlkokul’dan başlayıp Üniversiteye kadar Manisa’da yaşamıştır.Lise’den sonra İstanbul’da Çevre Mühendisliği bölümünü okumuştur.6 sene süren okulunun ardından 2010 tarihinde okulu bitirmiştir.

Okul senelerinde oyuncu olmaya karar vermiş ve Ortaokul sıralarındayken rol almış olduğu oyunla beraber kendini bu mesleğe adamıştır.Okul yıllarında oynadığı tiyatroların ardından ünlü isimlerden Ayla Algan ile Burak Aksak isimleri ona oyunculuk dersi vermişlerdir.2010 tarihinde bu yaşına kadar ilk defa bir dizide rol aldı.Doktorlar adındaki dizide oynamıştır.Doktorlar dizisinin hemen ardından Arka Sokaklar dizinde oynadı.

2010 tarihinde başladığı dizi serüveni süratle ilerlemiş ve oyunculuk konusunda tecrübelenmiştir.Arka Sokaklar’ın sonrasında İffet onun sonrasındaki Pis Yedili dizilerinde iyi roller çıkardı.

visum china
visum china

Çağlar Sayın Oynadığı Diziler

Arka Sokaklar – Şahin
Doktorlar Dilhan Özkan
Pis Yedili – Fatih
İffet – Berkay
Ah Neriman Tolga
Kaderimin Yazıldığı Gün – Furkan
Beyaz Yalan – Volkan
Günebakan

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir