Canan Anderson kimdir, Canan Anderson nereli, Canan Anderson'un hayatı, biyografisi, Canan Anderson kaç yaşında?

Canan Anderson Kimdir? Canan Anderson Kaç Yaşında, Nereli?

Keman sanatçısı Canan Anderson kimdir, Canan Anderson nereli, Canan Anderson’un hayatı, biyografisi, Canan Anderson kaç yaşında? İşte Canan Anderson hakkında detaylar.

Canan Anderson Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

İtalya’nın Vicenza kentinde dünyaya gelen Canan Anderson, keman eğitimini İstanbul Belediye Konservatuvarı ve Mimar Sinan Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuarı’nda almıştır. İlk konserini 6 yaşında Avusturya Kültür Merkezinde veren Anderson, konservatuvar eğitimi sonrasında İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nde görev yapmıştır. 1993 yılında Avusturya Salzburg şehrine taşınarak Salzburg Mozarteum Üniversitesi hocalarından üst düzey keman tekniği dersleri almıştır.

“Die Kugeln des Sultans” müzikalinde başkemancılık yapan sanatçı, bir süre Almanya’nın Aalen şehrinde kalmıştır. Bombay Filarmoni Orkestrası ve Salzburg Üniversitesi Orkestrasının yanısıra; Die Junge Philharmonie Ostwürttemberg’te de başkemancı olarak yer almıştır. Mozarteum Orkestrası ile İtalya turnesinde sahne alan Anderson, İstanbul’da Sarah Brightman, Barry White, Jethro Tull – Ian Anderson, Claude Challegibi dünyaca ünlü sanatçılarla aynı sahneyi paylaşmıştır.

2008 yılında ”Nuh Tufanı” Albümünü sevenlerine sunan Canan Anderson, aynı yıl kendi bünyesinde kurduğu orkestrası ve dans şovu ile doğu batı sentezini öne çıkartan müziklerini sunmaya başlamıştır.

Canan Anderson hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir