Caner Cindoruk Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Caner Cindoruk Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Tecrübeleri sadece dizi ve sinemalarla değil aynı zamanda Tiyatrolarında çok beğenilen ismi olan oyuncu Caner Cindoruk Kimdir kaç yaşında nereli? merak edilen erkek oyuncunun hayatının kısa bir özgeçmişi sizlerle.

Caner Cindoruk Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Caner Cindoruk, 02.04.1980 doğumlu Akdeniz’in en büyük şehri olan Adana’da hayata gözlerini açmış Türk erkek oyunculardandır.Diğer 2 kardeşi ile beraber baya süredir oyunculuk yapan oyuncunun babasıda Kitap yazarıdır.Üniversiteyi Çukurova Üniversitesi’nde okumuş ve İşletme bölümünden mezun olmuştur.Aileside ona oyunculuk konusunda destek verdiği için Tiyatro ile tanışmıştır.Ortaokuldan itibaren tiyatroya girmiştir.

Son derece iyi bir öykü yazarı olan babası 2 defa ödül almıştır.Babasının ismi Zafer’dir.Öz Amcası olan Erdal beyde tiyatro oyunculuğu yapmıştır.Ortaokul yıllarında çıkmış olduğu sahnelerle beraber çok fazla tiyatro oyununda sahneye çıkmıştır.Profesyonel anlamda ise tiyatroda ilk kez Fehim Paşa Konağı isimli tiyatro oyununda oynamıştır.

1997 senesinden itibaren Seyhan Belediyesi Tiyatro ekibine girdi ve oyunlarda roller almaya başladı.Toplam 10 sene süresince Seyhan Belediyesinde oyunculuk yaptı.

Caner Cindoruk 2006 tarihinde 4 arkadaşınla beraber Adana’dan İstanbul’a gitti ve orada kariyerini ilerletti.Dizilerde ve sinemalarda onu görmeye başlamamızın ardından özellikle Yaprak Dökümü dizisinin Üçüncü senesinde gerçekleştirdiği rol ile beraber kalabalık kitlelere ulaştı.

2009 senesinde Hanımın Çiftliği dizisinin başrolünde bulunmasından sonra giderek tanınmış bir ünlü olmayı başardı.

İlk etkileşim almaya çok önem veren oyuncu lise yaşlarındayken ilk görüşte aşık olduğunu söylemiştir.

Mutfakla arası hiç iyi olmayan oyuncu dizilerle beraber mutfakta yemekler yapmaya başlamıştır.

caner-cindoruk-biyografi

Caner Cindoruk Oynadığı Diziler ve Filmler

2007 – Kara Güneş
2008 – Geç Gelen Baher
2008 – Yaprak Dökümü
2008 – Kelebek(Film)
2009 – Hanımın Çiftliği
2011 – Firar
2012 – Elveda Katya(Film)
2012 – Gergedan Mevsimi(Film)
2012 – Yabancı(Film)
2013 – Aramızda Kalsın
2016 – Dar Elbise(Film)
2016 – İstanbul Sokaklari
2017 – Kadın

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.