Cankat Aydos Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Cankat Aydos Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Maral dizisinde rol alarak ilk defa bir projede yer almayı başarmış şimdi ise Arkadaşlar İyidir adındaki dizinin kadrosunda yer alarak meslek hayatını sürdüren dizi içerisinde bulunan çok sayıda yakışıklı oyuncudan biri olan Cankat Aydos kimdir kaç yaşında boyu kaç? dizinin izleyicileri tarafından belkide en fazla merak edilen ünlü ismin biyografisi sizlerle.

Cankat Aydos Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Cankat Aydos 2017 yılına göre 25 yaşında olan bir oyuncudur.Ankaralı olan oyuncunun belki doğum gününü merak edenler olabilir bu nedenle bunuda paylaşalım doğum günü 12.12.1992’dir.Hayatının büyük bir zamanı basketbol oynayarak geçmiş olan oyuncu toplam Sekiz sene boyunca basket oynamıştır.Lisanslı bir şekilde basketbol oyuncusu olan ünlü isim ardından ise oyunculuk alanını tercih etmiş ve konservatuar sınavlarına girmiştir.Konservatuar sınavlarında olumlu bir başarı elde ederek Selçuk Üniversitesi’nin Tiyatro bölümünü kazanmış ve buradan diplomasını almıştır.Boyu 1.82’dir.

Konservatuar’a başlamış olduğu sene içerisinde Maral ile beraber Kayıp isimli dizilerde roller aldı.Bu zamana kadar ayrıca On civarında kısa süreli hazırlanmış filmlerde oynadı.Oynamış olduğu kısa filmlerden bazıları Umut ve Aynı adam adındaki filmlerdir.

Ayrıca bu zamana kadar bir reklamda gördüğümüz oyuncu Ülker Çizi tarafından hazırlanmış olan reklam filminde oynamıştır.

Oyuncu en son Arkadaşlar İyidir adındaki dizide oynamaktadır ve Arda karakterini canlandırmaktadır.

Cankat Aydos Oynadığı Diziler

Maral
Kayıp
Behzat Ç.
Emanet
Karışık Kaset (Film)
Benim En Güzel Hikayem
Arkadaşlar İyidir

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın