Cansu Bizim kimdir, nereli, Cansu Bizim kaç yaşında, burcu nedir? Cansu Bizim ne mezunu, mesleği nedir, ne iş yapıyor?

Cansu Bizim Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Ne Mezunu?

Sunucu Cansu Bizim hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Cansu Bizim kimdir, nereli, Cansu Bizim kaç yaşında, burcu nedir? Cansu Bizim ne mezunu, mesleği nedir, ne iş yapıyor? İşte Cansu Bizim hakkında detaylar.

Cansu Bizim Kimdir, Kaç Yaşında, Ne iş Yapıyor?

Cansu Bizim 14 Eylül 1986 tarihinde İstanbul‘da dünyaya gelmiştir. Cansu Bizim çalışma hayatına 2011 senesinde KANAL 35’te başladı. Reklam, program –haber seslendirme, Ara Haber ve Online Haber sunuculuğu, HobiFobi, Merhaba Hayat, Gameplay, Sinemaskop, Ritim, Escape, Dipnot, Direksiyon gibi programların yapım ve sunuculuğunu yaptı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

2015-2018 yılları arasında İstanbul’a yerleşerek Oflaz Medya Grubuna ait sinema kanallarının ekran, Filbox platformunun da reklam yüzü oldu. SİNEMA TV kanalları ve FİL TV kanalı için Sinemaskop, Sinehaber, Sinebox, Sinevizyon, SineDosya gibi sinema programları hazırlayıp sundu. Filbox platformunun reklamlarını hazırladı, reklam ve tanıtımlarında oynadı. Çeşitli programların ve tanıtımların seslendirmesini yaptı. Adım Adım filmde rol aldı. Ford İzkar için Ford Ecosport arabasına sosyal medya tanıtım filmi çekti ve rol aldı.

Cansu Bizim Ne Mezunu?

2008 senesinde Ege Üniversitesi Sosyoloji Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur.

Cansu Bizim Aslen Nereli?

İstanbul’da dünyaya gelen Cansu Bizim’in anne ve babası İzmirli’dir.

Cansu Bizim Evli mi?

Cansu Bizim bekardır.

Cansu Bizim Burcu Nedir?

Cansu Bizim Başak burcudur.

Cansu Bizim hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Tutkulu Bir Aşk Hikayesi - AİLE başlıyor...

14 Şubat'ta Show TV'de yayınlanacak, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı tutkulu bir aşk hikayesi olan "Aile" dizisi oyunuclarına, nerede çekildiğine, fotoğraflara ve fragmanlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Aile Dizisi Oyuncuları
Aile dizisi fragmanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir