Cansu Canan Özgen Kimdir?

Cansu Canan Özgen Kimdir?

Habertürk televizyonunun oldukça yoğun bir seyirci tarafından izlenilen programlarından biri olan Öteki Gündem ismindeki programın sunuculuğunu yapmakta olan ünlü isim Cansu Canan Özgen kimdir? ünlü sunucunun en doğru özgeçmişi.

Cansu Canan Özgen Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Sunucu olarak Tv ekranlarında karşımıza çıkmakta olan Cansu Canan Özgen, Aslen Selaniklidir.Ünlü isim 1989 senesinde dünyaya gözlerini açmıştır.Lise eğitimini Bayrampaşa’da bulunan Anadolu lisesinde tamamlamıştır.Ardından girmiş olduğu Üniversite sınavının sonucu neticesinde İ.T.Ü Maden Müh. bölümünü kazanmıştır.Burada iyi bir eğitim görmesinin ardından okulu bitirmiş ve staj yapmıştır.Boyu 1.75’dir.

Stajını çok zor şartlarda çalışmakta olan maden işçisi kardeşlerimizin bulunduğu kömür madeninde yapmıştır.Staj süresi yaklaşık 1,5 ay kadar olsa da bu Stajı ara vermeden tamamlamıştır.Fakat Stajın ardından bu mesleğin kendisi için pekte uygun olmadığını düşünüp başka bir meslek olan Spikerlik kursuna yazılmıştır.

Spikerlik kursunun ardından Diksiyon dersleri almaya başlayan sunucu, Stajını ise Beşiktaş Tv ekranlarında yapmıştır.Stajının bitmesinin ardından bu kanalda kalmış ve baya bir süre bu kanalda program yapmıştır.Kendiside koyu bir şekilde Beşiktaşlı olan sunucu bu kanalın ardından ise Habertürk televizyonuna geçmiştir.Burada bir süre kadar spiker olarak görev almasının ardından halen Habertürk kanalının çok izlenen programlarından Öteki Gündem’i sunmaktadır.

2 tane kitapta çıkartmış olan sunucunun çıkartmış olduğu ilk kitabın ismi Osmanlı’nın Şifreleri isimli kitaptır.Bu kitabı çıkartmış olduğu tarih 2015’dir.İkinci çıkardığı kitabın ismi ise Türklerin Serüvenidir.

Cansu Canan Özgen Kimdir? için Yorumlar (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Harika bir sunucu onun programlarını hep izliyorum hiç kaçırmamaya dikkat ediyorum Cansu Canan mesleğinde çok başarılı!

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın