Cansu Canan Özgen Kimdir Yaşı Boyu Biyografisi

Cansu Canan Özgen Kimdir?

Güzel ve ünlü sunucu Cansu Canan Özgen hakkında merak edilenler. Cansu Canan Özgen kimdir, kaç yaşında, nereli aslen, boyu kilosu gibi merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Cansu Canan Özgen Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında?

Cansu Canan Özgen kaç yaşında sorunuza cevap olarak Cansu Canan Özgen doğum tarihi 23 Haziran 1989 yılıdır. Cansu Canan Özgen’in doğum yeri İstanbul ilidir. Lise eğitimini Bayrampaşa’da bulunan Anadolu lisesinde tamamlamıştır. Ardından girmiş olduğu üniversite sınavının sonucu neticesinde İ.T.Ü Maden Müh. bölümünü kazanmıştır. Burada iyi bir eğitim görmesinin ardından okulu bitirmiştir.

Cansu Canan Özgen Aslen Nereli?

Cansu Canan Özgen nereli aslen diye soruyorsanız baba tarafından Selanikli anne tarafından ise Erzurumlu’dur.

Cansu Canan Özgen Boyu Kilosu

Cansu Canan Özgen’in boyu ve kilosu 1.75 boyunda ve 60 kilodur.

visum china
visum china

Cansu Canan Özgen Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında?

Cansu Canan Özgen Evli mi, Eşi Kim?

Cansu Canan Özgen sevgilisi eski basketbolcu Erden Eryüz ile 2020 yılında evlenmiştir.

Cansu Canan Özgen Kariyeri

Stajını çok zor şartlarda çalışmakta olan maden işçisi kardeşlerimizin bulunduğu kömür madeninde yapmıştır. Staj süresi yaklaşık 1,5 ay kadar olsa da bu stajı ara vermeden tamamlamıştır. Fakat stajın ardından bu mesleğin kendisi için pekte uygun olmadığını düşünüp başka bir meslek olan spikerlik kursuna yazılmıştır.

Spikerlik kursunun ardından diksiyon dersleri almaya başlayan sunucu, stajını ise Beşiktaş TV ekranlarında yapmıştır. Stajının bitmesinin ardından bu kanalda kalmış ve baya bir süre bu kanalda program yapmıştır. Kendisi de koyu bir şekilde Beşiktaşlı olan sunucu bu kanalın ardından ise Habertürk televizyonuna geçmiştir. Burada bir süre kadar spiker olarak görev almasının ardından halen Habertürk kanalının çok izlenen programlarından Öteki Gündem’i sunmaktadır.

2 tane kitapta çıkartmış olan sunucunun çıkartmış olduğu ilk kitabın ismi Osmanlı’nın Şifreleri isimli kitaptır. Bu kitabı çıkartmış olduğu tarih 2015’dir.İkinci çıkardığı kitabın ismi ise Türklerin Serüvenidir.

Cansu Canan Özgen Instagram Hesabı

Cansu Canan Özgen’in Instagram hesabının adı cansucanann ve 2021 Şubat ayı itibari ile 364 bin takipçisi bulunmaktadır.

Cansu Canan Özgen Youtube Kanalı

Cansu Canan Özgen’in Youtube kanalının ismi kendi ismiyle aynıdır. 2021 Şubat ayı itibari ile 59 bin takipçisi bulunmaktadır.

Cansu Canan Özgen kimdir, kaç yaşında, nereli aslen, boyu kilosu

Cansu Canan Özgen ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

visum china
visum china

2 Yorum Bırak

  1. İyi ki varsınız Cansu hanım programlarınızı keyifle izliyorum.

  2. Harika bir sunucu onun programlarını hep izliyorum hiç kaçırmamaya dikkat ediyorum Cansu Canan mesleğinde çok başarılı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir