Cansu Taşkın Kimdir Biyografisi Hayatı

Cansu Taşkın Kimdir?

İsmi en bilenen ünlüler arasında yer alan ve güzelliğinle çok sayıda kişinin hayatını merak etmiş olduğu bir ünlü olan modellik ve aynı zamanda oyunculuk yapan Cansu Taşkın kimdir? bu yazımızı sadece ünlü isim ile ilgili vereceğimiz bilgilere ayırdık.

Cansu Taşkın Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Biyografisi

Oyuncu ve aynı zamanda model olan ünlü güzel Cansu Taşkın 1992 senesinde hayata merhaba demiş olan bir bayandır.İstanbullu olan isim Üniversite eğitimi almamış ve lise bittikten sonra profesyonel anlamda çalışmaya başlamıştır.16 yaşından itibaren İzmir Fuarında görev alan isim ardından ise yarışmaya katılmış ve Dünya Modellik yarışmasında önemli bir derece alarak 4. olmayı başarmıştır.Boyu 1.84 dür.

Kendisinden küçük bir tane kız kardeşi bulunan ünlü isim annesi ve kız kardeşinle beraber yaşamaktadır.Modellik yarışmasında almış olduğu dereceden sonra çok sayıda önemli model ile beraber görev almıştır.Sayısı oldukça fazla olan defilelere katılmış olan isim 2011 senesinde Türkiye’de düzenlenmiş olan Best Model Of Turkey yarışmasına katılmış fakat bu yarışmada başarılı olamamıştır.Bu yarışma sonrasında ise Idol Model yarışmasına girmiş ve 2. lik elde etmiştir.

İlk olarak 2010 senesinde Fatmagül’ün Suçu Ne? isimli dizide çok kısa bir rolde yer alarak oyunculuk yapmaya başlamış olan isim ardından ise 2013 senesinde Qüfür filminde rol almıştır.Bu filmde başrol oyuncusu olmuş olan isim bu yarışmadan sonra 2015 senesinde Bambaşka adındaki filmde oynamıştır.

visum china
visum china

Cansu Taşkın Oynadığı Diziler ve Filmler

2010 – Fatmagül’ün Suçu Ne?
2013 – Qüfür (Film)
2015 – Bambaşka (Film)
2015 – Cennet Yolu

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir