Cansu Tuman kimdir, nereli, Cansu Tuman hayatı, biyografisi, Cansu Tuman kaç yaşında, Cansu Tuman rol aldığı dizi ve filmler neler?

Cansu Tuman Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Survivor 2023 kadrosuna dahil olan oyuncu Cansu Tuman ile ilgili detaylar merak edilmektedir. Peki Cansu Tuman kimdir, nereli, Cansu Tuman hayatı, biyografisi, Cansu Tuman kaç yaşında, Cansu Tuman rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Cansu Tuman hakkında detaylar.

Cansu Tuman Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Cansu Büşra Tuman 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyuncu Cansu Tuman, Tekirdağ Anadolu Lisesi’ni bitirdi. İstanbul Kültür Üniversitesi’nde moleküler biyoloji bölümünden mezun oldu.

Cansu Tuman kimdir, nereli, Cansu Tuman hayatı, biyografisi, Cansu Tuman kaç yaşında, Cansu Tuman rol aldığı dizi ve filmler neler?

Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde oyunculuk üzerine eğitim aldı. 2015 yılında Arka Sokaklar dizisi ile oyunculuk kariyeri başladı. Arka Sokaklar dizisinden sonra; Kiralık Aşk, Aşk Laftan Anlamaz, Ufak Tefek Cinayetler, Yemin, Öğretmen, Alparslan: Büyük Selçuklu, Teşkilat dizilerinde ve Gerçek Olamaz sinema filminde rol aldı.

Cansu Tuman hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir