Cavit Çetin Güner Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Cavit Çetin Güner Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Hangi rol verilirse verilsin her rolün üstünden gelmesini bilen oyunculuğunu gerçekten çok iyi yapan ünlü isim Cavit Çetin Güner kimdir kaç yaşında nereli? oyunculuğa giriş serüveni nasıl? bütün detayı ile işte yazımız.

Cavit Çetin Güner Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Ünlü oyuncu Cavit Çetin Güner, 21 Şubat 1986 tarihinde İstanbul Şişli’de hayata merhaba demiştir.Oyuncunun Annesi ev hanımı, babası ise şofördür.Kendisinden 2 yaş büyük bir abisi ve 6 yaş küçük kız kardeşi vardır.Eğitimine Ziya Paşa’da başlayan Güner, liseyi Kurtuluş Lisesi’nde okudu.2000 senesinde kanser hastalığıyla savaşan annesini kaybetti.Bu dönemde büyük psikolojik sorunlar yaşayan Güner, lisede bir sene sınıf tekrarı yapmak zorunda kaldı.Liseden mezun olduktan sonra ise lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünde aldı.

İlk iş deneyimini maalesef 6 yaşında su satarak kazandı. Başarılı oyuncu, komilik, tezgahtarlık, çıraklık, gece bekçiliği ve hatta hamallık yaptı.Zor bir gençlik geçiren Güner çalıştığı bu işler sayesinde okudu. İlk oyunculuk deneyimini ise 2003 yılında “Hayat Bilgisi” dizisi ile kazandı.Bunu; 2005’te “Ödünç Hayat”, 2006’da “Bir İhtimal Daha Var” (Sinema filmi), 2006’da “Yalancı Yarim”, 2007’de “Annem”, 2010’da “Geniş Aile”, 2011’de “Leyla İle Mecnun” 2012’de “Ustura Kemal” yapımları izledi.

2014 yılında “Stajyer Mafya” adlı sinema filminde garson rolü ile adından söz ettiren oyuncu seti önemli isimlerle paylaştı. Hala “Diriliş:Ertuğrul Gazi” dizisinde ‘Doğan Bey’ karakterini canlandırmaktadır. (2016) Başarılı oyuncu dizi ve film oyunculuğunun yanında Dankek ve Coca Cola gibi markaların da reklam yüzü olmuştur.

visum china
visum china

cavit-cetin-guner-biyografi

Ünlü oyuncu Cavit Çetin Güner, Mart 2010’da aynı sette çalıştığı ve büyük aşk yaşadığı kendisinden 6 yaş büyük ve yine kendi gibi oyuncu olan Reyhan Türkü Hazer ile evlendi. Aynı sene Ekim ayında oğulları Ali Demir dünyaya geldi. Ünlü çift 29 Haziran 2012 tarihinde ise boşandı.2017’de 2. kez nikah masasına oturan oyuncu, Voleybolcu Gizem Örge ile hayatını birleştirdi.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir