Gazeteci Cem Küçük kimdir, Cem Küçük'ün hayatı, biyografisi, Cem Küçük kaç yaşında, Cem Küçük nereli?

Cem Küçük Kimdir? Cem Küçük Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Gazeteci Cem Küçük kimdir, Cem Küçük’ün hayatı, biyografisi, Cem Küçük kaç yaşında, Cem Küçük nereli? İşte Cem Küçük hakkında detaylar.

Cem Küçük Kimdir?

Cem Küçük 6 Ekim 1978 tarihinde Zonguldak’ta dünyaya gelmiştir. Türk gazeteci, yazar ve tercüman. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Amerikan Kültür ve Edebiyatı bölümünü bitirdikten sonra uzun yıllar yazarlık ve çevirmenlik yaptı.

Cem Küçük Hayatı

1978 yılında Zonguldak’ta doğdu. İlk öğretim ve orta öğretimini Zonguldak’ta tamamladı. Daha sonra İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu.

visum china
visum china

Mezun olduktan sonra ilk iş olarak Profil Yayınları’nda editörlük yaptı. Daha sonra Yeni Şafak gazetesinde yazmaya başladı. Televizyon dünyasına ilk adımını TVNET ile attı. Yeni Şafak gazetesinden ayrıldıktan sonraki durağı Star gazetesi oldu. Bir süre 24 TV’de Günün Manşeti isimli programı sundu.. Cem Küçük şu anda Türkiye gazetesinde yazarlık yapmaktadır. Aynı zamanda TGRT Haber’de Aslı Hünel’le birlikte sabah yayınlanan Cem Küçük ile Günaydın Türkiye adlı haber programı sunmaktadır. Ayrıca birçok konuda kitap yazmıştır.

Cem Küçük Kaç Yaşında?

Cem Küçük 1978 doğumludur.

Cem Küçük Nereli?

Aslen Giresun’un Eynesil ilçesindendir.

Cem Küçük hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.