Cem Yiğit Üzümoğlu Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Cem Yiğit Üzümoğlu Kimdir?

İlk dizi projesi olan Adı Efsane dizisinle beraber kameraların karşısına geçmiş ve bu dizinin en çok aranan oyuncuları arasına girmeyi başararak büyük bir başarıya imza atmış oyuncu Cem Yiğit Üzümoğlu kimdir? genç isim ile ilgili merak etmiş olduğunuz biyografimiz başlıyor.

Cem Yiğit Üzümoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Genç oyunculardan Cem Yiğit Üzümoğlu, 11.11.1994’lü olan İstanbullu bir kişidir.Doğum zamanından itibaren sürekli olarak İstanbul’da yaşamış sadece Üniversite eğitimi nedeniyle bir süre kadar Ankara’ya gitmiştir.Hacettepe Üniversitesini bitirmiş olan oyuncu Konservatuar mezunudur.Boyu 1.79 cm, kilosu ise 72’dir.

Üniversite zamanlarında ve Üniversite bittikten sonra bazı tiyatro oyunlarında roller almaya başlamış olan isim Tiyatro ile beraber kendini geliştirmiştir.2017’ye kadar herhangi bir dizide gözükmeyen oyuncu 2017 tarihinle beraber Adı Efsane adındaki dizide rol almaya başlamıştır.Dizinin çok sevilen oyuncusu olmayı başarmış ünlü isim hem canlandırdığı karakter hemde rolünle gelecek için şimdiden umut veren bir isim olmuştur.

Boş zamanlarını genellikle kitap okuyarak geçirmeyi seven genç isim sette bile vakit bulduğunda kitap okumayı ihmal etmiyor.

İlerde en büyük hedeflerinden birinin Kütüphane açmak olduğunu belirtmiş olan oyuncu kitap okumak dışında gezmeyide çok seviyor.3 sene süresince Avrupa’da bir çok Ülkeye gitmiş olan isim burada görmediği yerin kalmadığını söylemiştir.Artık en büyük hedefinin ise hiç gitmediği yerlere gitmek ve oralarda bulunmak olduğunu açıklamıştır.

Adı Efsane dizisinde sergilediği oyunculuk ile ünlenen oyuncuya bizde başarılarının devamını diliyoruz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir