Cemil Demirbakan kimdir, nereli, Cemil Demirbakan'ın hayatı, biyografisi, Cemil Demirbakan kaç yaşında?

Cemil Demirbakan Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Yüksek Sadakat grubunun eski solisti Cemil Demirbakan kimdir, nereli, Cemil Demirbakan’ın hayatı, biyografisi, Cemil Demirbakan kaç yaşında? İşte Cemil Demirbakan merak edilen ayrıntılar.

Cemil Demirbakan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Cemil Demirbakan 7 Mayıs 1971 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nden mezun olmuştur.

İlk grubunu 1990 yılında Sıkoçbrayt Kardeşler adında kurdu. Bu grupla sahne deneyimi kazandı ve müzik yaşamının ilk adımlarını attı. Daha sonra askere gidip gelen Cemil Demirbakan Antalya’da tekrar sahne almaya karar verdi. Antalya’da tanıştığı Onno Tunç onun hayatını değiştirdi. 2 yıl sadece müzik ile uğraşan Cemil Demirbakan daha sonra iş hayatına döndü ve iki yıl mühendislik yaptı. Müzik tutkusu hala devam eden Cemil Demirbakan daha sonra 1990’lı yılların sonlarında Cornflakes adında bir cover grubu kurdu. İstanbul’da önemli kulüplerde sahne aldı.

Cemil Demirbakan, Yüksek Sadakat adlı Türk grubunun ilk solisti oldu. 2006 yılında çıkan Yüksek Sadakat adlı ilk albümün ardından gruptan ayrıldı. 2013 yılında Karışık Kaset adlı solo albümünü yayımladı.

Cemil Demirbakan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir