Cemile Canyurt kimdir, nereli, Cemile Canyurt kaç yaşında, Cemile Canyurt boyu, kilosu kaç, Cemile Canyurt evli mi, kiminle evli, eşi kimdir?

Cemile Canyurt Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Çok Güzel Hareketler 2 oyuncularından Cemile Canyurt’un biyografisi sizlerle. Peki Cemile Canyurt kimdir, nereli, Cemile Canyurt kaç yaşında, Cemile Canyurt boyu, kilosu kaç, Cemile Canyurt evli mi, kiminle evli, eşi kimdir? İşte Cemile Canyurt hakkında detaylar.

Cemile Canyurt Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Cemile Canyurt 15 Mart 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Cemile Canyurt’un doğum yeri Kırıkkale’dir. Tiyatro ile 13 yaşında tanışmıştır. Ankara’da özel bir tiyatroda eğitim almıştır.  AİBÜ Gıda Mühendisliği bölümünü kazandı. Üniversite toplulukları ve özel tiyatrolarda bir çok oyun ve organizasyonlarda yer aldı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Okul devam ederken sürekli İstanbul’a gelmenin bir yolunu aradı, bir kaç TV programına katıldı ve kısa filmlerde oynadı. Okul biter bitmez soluğu İstanbul’da aldı. Sürekli BKM’ye gidiyordu, gösterileri izliyordu. BKM’nin kapısından oyuncu olarak girmenin yolunu arıyordu. 2016’da BKM Mutfak’ta Doğaçlama Tiyatro Ligine katıldı. 3 Arkadaşıyla birlikte Geçici Tiyatro olarak sezonu birincilikle bitirdi. Ardından BKM Mutfak Altyapı ekibine dahil oldu. Çok Güzel Hareketler 2’de skeçlerde oynamaktadır.

Cemile Canyurt Evli mi?

Cemile Canyurt kiminle evli? Oyuncu Cemile Canyurt kamera operatörü Mertkan Kaya ile evlenmiştir.

Cemile Canyurt Boyu Kaç?

Cemile Canyurt 1.61 boyundadır.

Cemile Canyurt Kaç Kilo?

Cemile Canyurt 57 kilodur.

Cemile Canyurt Burcu Nedir?

Cemile Canyurt Balık burcudur.

Cemile Canyurt hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.