Cemre Polat kimdir? kaç yaşında boyu kilosu nedir?

Cemre Polat Kimdir?

Bir süredir tiyatro ile bazı dizi yapımlarında izlediğimiz güzel dansçı ve oyuncu Cemre Polat kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu nedir? işte bu soruların güncel ve doğru yanıtları.

Cemre Polat Biyografisi

15 Ekim 1994 tarihinde Ankara’da hayata gözlerini açan Cemre Polat, 1.70 metre boyunda, 56 kilo ve Terazi burcudur.İlk olarak Ankara’da bulunan Çocuk Balesi kurslarına katılan güzel isim, ardından çeşitli eserlerde yer almış ve dansçılık yapmıştır.

Üniversiteyi Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’nın Bale Bölümü’nde tamamlamış olan isim, 2013 tarihinde Ankara Devlet Opera ve Balesi içerisinde çalışmaya başlamış ve Bale Sanatçısı olarak görev almıştır.Halen buradaki görevine devam eden güzel oyuncu, çeşitli tiyatro oyunlarınla birlikte oyunculuğa da başlamıştır.

İlk olarak Akdeniz Esintisi isimli tiyatro oyununda rol almış olan Cemre Polat, ardından ise Hamlet, Coppelia, Harem, Amadeus ve Bach Alaturka gibi oyunlarda yer almıştır.

visum china
visum china

2016 tarihinde Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmış olan güzel oyuncu dizilerde boy göstermeye ise 2017 yılında “Diriliş:Ertuğrul” dizisi ile başlamış ve akabinde ise, “Meryem” ve “Dengi Dengine” dizilerinde oynamıştır.

Rol Aldığı Diziler

2017 – Diriliş:Ertuğrul
2017 – Meryem (Naz)
2019 – Dengi Dengine (Cemre)

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir