Ceren Akdağ kimdir? kaç yaşında nereli?

Ceren Akdağ Kimdir?

Çok uzun yıllardır Tv karşısında izlemiş olduğumuz en deneyimli sunuculardan biri olan Ceren Akdağ hakkında ayrıntılı biyografisini konumuzda bulabilirsiniz.

Ceren Akdağ Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

1980 doğumlu olan Ceren Akdağ, İstanbul’da dünyaya gelen bir sunucudur.Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü’nden 2000 yılında mezun olmuş ve aynı yıl Atv televizyonunda çalışma hayatına adım atmıştır.

2000-2003 tarihleri arasında Atv’de çalışmasının ardından Sabah Gazetesinde editörlük ve köşe yazarlığı yapan ünlü sunucu ayrıca Yapı Kredi Bankasında da bir dönem çalışmış ve yöneticilik yapmıştır.

2009 tarihinde meslek yaşamına Habertürk’ten aldığı teklif neticesinde devam etmiş ve 2009-2013 tarihleri arasında “Hayatın İçinden” adındaki programı 4 yıl boyunca sunmuştur.kimdirkim.com bu program süresince çok ünlü isimlerle çeşitli röportajlar yaparak adını duyurmuş olan ünlü sunucu, ardından ise Trt Haber ekranlarına geçmiştir.

visum china
visum china

Trt Haber’de çeşitli programlarla ekranlara çıkmasının ardından ise en son Haber Global kanalına transfer olmuş olan isim halen Haber Global ekranlarında çalışma hayatına devam etmektedir.

Yabancı diller içerisinde çok iyi oranda İngilizce bilen ünlü sunucu, hayvanları da çok sevmektedir ve çok sayıda köpek beslemektedir.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir