Ceren Bektaş Kimdir? Kaç Yaşında Biyografisi

Ceren Bektaş Kimdir?

Halen Habertürk kanalında sunuculuk yapmakta olan ve bu zamana kadar bir çok kanalda bulunmuş deneyimli ve güzel sunuculardan biri Ceren Bektaş kimdir? makalemizde ünlü sunucunun özgeçmişini öğrenebilirsiniz.

Ceren Bektaş Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ceren Bektaş, 1980 doğumlu ve Başkentimiz olan Ankaralı bir sunucudur.Üniversiteyi yine Ankara’da bulunan Dil ile Tarih Coğrafyası Fakültesini bitirerek tamamlamıştır.Okulu güzel bir şekilde bitirmesine rağmen bitirdiği bölüm ile ilgili mesleği yapmamış ve medyaya girerek önce spikerlik ardından sunuculukla kariyerini sürdürmektedir.

Deneyimli sunucu Ceren Bektaş, Üniversiteye ilk başladığı senelerden itibaren staj nedeniyle Tv8 kanalında bulunmuş ve bulunduğu sıralarda özel diksiyon dersi almıştır.Ayrıca bir yandan ise muhabirlik yapmaya başlayarak cok genç yaşta bu mesleğe yavaş yavaş adım atmış ve gelecekte çok başarılı bir kişi olacağının sinyallerini o yıllardan itibaren vermiştir.

Almış olduğu özel dersler sonrasında birde bu konuda bir diploma almaya karar vermiş ve bu nedenle Ankara Dialog kursuna katılıp burayı en iyi şekilde tamamlayıp diploma almıştır.Öncelikle bitirir bitirmez bu mesleğe adım atmamış ve bir süre kadar beklemiştir.Öncelikle Halkla İlişkiler Müdürlüğü yapmış ve bir süre kadar burada çalışmıştır.İlk maaşınıda bu işle beraber alarak ilk çalışma hayatına bu meslekle başlamıştır.

Ceren Bektaş ilk olarak Trt televizyonlarında yayınlanmış olan çocuklara özel programda sunuculuk yapmıştır.Ardından ise Kanal B televizyonuna geçmiş zorlu dersler ve katılmış olduğu testleri geçmeyi başararak burada Haberleri sunmaya başlamıştır.Çok sayıda Haber Bülteni sunan sunucu ilk olarak Öğle haberlerini sunmaya başlamış ardından Akşam Haberleri ve Ana Haber bültenini sunmuştur.

Uzun yıllar bulunduğu Kanal B televizyonundan gelen teklif üzerine ayrılma kararı almış ve bu nedenle Ata Tv televizyonuna geçmiştir.Bu kanalda güzel bir program sunan isim 2 yıl burada kaldıktan sonra buradan ayrılmıştır.

Buradan sonra Halk Tv kanalına geçmiş olan isim burada da Ata Tv televizyonunda sunmuş olduğu programı sunmaya devam etmiştir.Halk Tv’nin ardından KanalTürk’e geçen isim buradan ise Bugün Tv’ye geçmiş ve burada yıllarca program sunmuştur.

En son olarak ise Habertürk televizyonunda yer almaya başlayan isim 2019 tarihinde ise sade bir törenle evlenmiştir.Eşinin ismi İş adamı Gökçe Atuk’tur.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

4 Yorum Bırak

  1. Ceren hanım gerçekten çok güzel Harika bir kadın daha çok televizyonda kalsa keşke..

  2. Böyle bir güzelliğin bekar kalarak kendini heder etmesi yazık.

  3. valla haber türkü açıp bakmam ceren olmasa 🙂

  4. kutayhan öztürk

    ceren bektaş habertürk sabah haberleri sizinle bir başka güzel. sunuşunuz duruşunuz ve güzelliğinizle… saygılar hep bu hafta ki gibi olun….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.