Ceren Gündoğdu kimdir, nerelidir, Ceren Gündoğdu kaç yaşında, Ceren Gündoğdu babası, annesi kimdir

Ceren Gündoğdu Kimdir, Nerelidir, Ceren Gündoğdu Kaç Yaşında?

Ceren Gündoğdu kimdir, nerelidir, Ceren Gündoğdu kaç yaşında, Ceren Gündoğdu babası, annesi kimdir gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ceren Gündoğdu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ceren Gündoğdu kaç yaşında? Ceren Gündoğdu 9 Ağustos 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ailesinin müzisyen olmasından dolayı müzikle iç içe büyüdü. Ceren Gündoğdu’nun babası Zafer Gündoğdu, annesi Fahrenaz Gündoğdu’dur. Dokuz yaşındayken Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı yarı zamanlı piyano bölümünü kazandı. 2011 yılında Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden birincilikle mezun olan Ceren Gündoğdu, aynı dönemde İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal-Tiyatro Bölümü’nde de eğitimini tamamladı ve ardından Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde yüksek lisans yaptı.

 

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.