Ceren Moray Kimdir Biyografisi

Ceren Moray Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

O Hayat Benim isimli dizide Efsun karakteri ile bir dönem izlemiş olduğumuz ve bu diziden sonra da bir çok dizide rol almış oyuncu Ceren Moray kimdir kaç yaşında nereli? biyografisi.

Ceren Moray Kimdir Biyografisi

Ceren Moray 5 Haziran 1985 senesinde Diyarbakır’da dünyaya geldi.Baba tarafından Diyarbakırlı kürt kökenlidir.Anne tarafından ise Kastamonuludur.Çocukluğu ve gençliği İstanbul’da geçmiştir.Ergenlik döneminin zor geçtiğini, tek çocuk olması dolayısıyla zorluklar yaşadığını belirtmiş oyuncu, Üniversiteyi İstanbul Haliç Üniversitesi Konservatuarında okuyarak bitirmiştir.Hem dizilerde hemde sinemada oynamıştır.Ünlü Oyuncunun Boyu 1.60 kilosu ise 45 civarıdır.Gözlerinin rengi kahverengi saçlarının rengi ise siyah renktir.

En çok ekranlarda kendini belirlediği dizi Kavak Yelleri isimli gençlik dizisi olmuştur.Uzunca süre yayınlanmış olan Kavak Yelleri dizisinde Su karakteri ile oynamış ve hatta dizinin yoğunluğu sebebiyle 39 kiloya düştüğünü belirtmiştir.

ceren-moray-biyografi

O Hayat Benim Efsun karakteri ise son derece tembel dikkat çekmek için sürekli bağıran bir tip olarak karşımıza çıkmıştır.

Sevgilisi var mı? en cok güzel Oyuncuya sorulan soru.Evet kendisinin Fransız bir sevgilisi vardır.

Ceren Moray Oynadığı Diziler

– Avlu – Azra
– 2017 Arada (Sinema)
– 2014 O Hayat Benim – Efsun
– 2012 İşler Güçler – Zehra
– 2007 Kavak Yelleri – Su
– 2006 Doktorlar – Senem
– 2005 Nefes Nefese – Ezgi
– 2004 Dayı – Simge
– 2003 Serseri Aşıklar

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

2 Yorum Bırak

  1. BEN SIZI HOK SEVIYOROM ARKADASM SIZE ASK OLMOS CEREN HANIM BIZ OHAYAT BENIMDE FILM OYNADINZ ARDAYLA COK GOZEL SENEZ ben IRAN TABRIZ DEN ARI YUROM

  2. Ceren abla sen O hayat benim dizisinde tembel olarak oynamissin ama sen gercek hayatda hic oyle değilsin seni cook seviyorum!

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir