Ceyda Tepeliler Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Ceyda Tepeliler Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

8-9 senedir çok sayıda dizide görmeye başlamış olduğumuz Sarışın güzellerden biri olan en son olarak Star Tv televizyonunda yayınlanmış dizide oynamış oyuncu Ceyda Tepeliler kimdir kaç yaşında boyu kaç? hazırlamış olduğumuz biyografide ayrıntılara geçelim.

Ceyda Tepeliler Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ceyda Tepeliler 33 yaşında olan bir çok ülkeye nüfus konusunda meydan okuyan İstanbul ilimizde hayata gözlerini açmıştır.1986’lı olan güzel oyuncu öncelikle Müjdat Gezen Sanat Merkezine girmiş ve burada oyunculuk ile ilgili eğitimler almıştır.Oynamış olduğu projelerle beraber zaman içerisinde beğenilen oyuncular arasına girmeyi başarmıştır.Boyu 1.70’dir.

2009’da Aile Reisi adındaki dizide yer alarak kariyerine güzel bir giriş gerçekleştirmiş olan oyuncu ondan hariç bir çok dizide rol almıştır.2010 tarihindeki Karadağlar dizisi ve 2011’de yer almış olduğu Dinle Sevgili dizileride bunlardan birkaçıdır.

Oyuncunun hobilerinden biraz bahsetmek gerekirse en çok Bale yapmak ve keman çalmayı sevmektedir.Ayrıca çok iyi bir şekilde araba ile motor sürebilmektedir.Arka Sokaklar isimli her zaman zirveden inmeyen dizide toplam 4 sezon oynamıştır.

2016’da ekranlarda başladığı tarihten itibaren iyi bir yere oturmayı başlamış Yüksek Sosyete dizisi oyuncunun en son rol aldığı dizidir.

Ceyda Tepeliler Oynadığı Diziler

2009 – Aile Reisi
2009 – Zoraki Başkan
2010 – Karadağlar
2011 – Dinle Sevgili (1 ve 2.sezon)
2012 – İşler Güçler
2013 – İnadına Yasamak
2014 – Hayat Yolunda
2015 – Şehrin Melekleri
2016 – Yüksek Sosyete

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir