Ceyhun Mengiroğlu Kimdir Biyografisi Yaşı Hayatı

Ceyhun Mengiroğlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ekranlarda hızlı bir şekilde yer almaya başlamış ve dizilerin aranılan yakışıklılarından biri olmuş, Adı Mutluluk dizisiyle çok sevilmiş Ceyhun Mengiroğlu kimdir kaç yaşında nerelidir? işte yakışıklı isme ait ayrıntılar.

Ceyhun Mengiroğlu Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Ceyhun Mengiroğlu dizi oyunculuğuna yeni başlamış bir isimdir.1986 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır.Uzun senedir Mankenlik yapan Ünlü isim oyunculuklada ilgilenmiştir.Babası Türkiye’de çok önemli bir isimdir.Dünya Mutfaklarını Türkiye’ye ilk getiren kişilerden biridir.Babasına hayranlığını söyleyen oyuncu babasının yolundan ilerlemiş ve Turizm ve Otelcilik bölümüne yazılmıştır.

Bu bölümü okuduğu sıralarda bu bölümün onun özellikleri ile bağdaşmadığını düşünmüş ve daha özgür bir mesleği tercih etmiştir.Küçüklüğünden beri spor yapması ve fiziğinin mankenliğe gayet uygun olması sebebi ile ilk defa Dubai’ye giderek burada podyumda manken olarak bulunmuştur.

Giyim tarzı olarak Motorcu kıyafetleri, botları ve V yaka tişörtleri çok seven Manken en çok ise Dior ve Diesel gibi markaları giymektedir.Yolda yürüdüğünde çok dikkat çeken biri olduğunu belirten Ünlü Manken bir kadında en çok gözleri ve elleri önemlidir diyor.Fazla dışarlarda olmayı sevmediğini belirten Ceyhun Mengiroğlu genelde yakın çevresi ile dışarıya çıkmaktadır.Hobileri oyun oynamak ve gelişim kitaplarını takip etmektir.

visum china
visum china

ceyhun-mengiroglu-adi-mutluluk-eren

Adı Mutluluk dizisinde oynayarak oyunculuğa başlamış olan isim bu dizide oynamasıyla beraber genç kızların ilgisini çekmiştir.İlk dizisinde etkili bir oyunculuk sergilemiş ve bu dizinin ardından ise Paramparça dizisinde rol almıştır.2017 tarihinde Rüya dizisinde oynayan oyuncu yeni dizilerde bulunmaya devam etmektedir.

Oynadığı Diziler

2015 – Adı Mutluluk
2016 – Paramparça
2017 – Rüya

visum china
visum china

Bir Yorum

  1. Çok yakışıklı gerçekten Ceyhun iyide bir oyuncu aynı zamanda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir