Ceyla Büyükuzun Kimdir Biyografisi Hayatı

Ceyla Büyükuzun Kimdir?

Ekranların sempatik sunucularından Ceyla Büyükuzun hakkında merak edilenler. Ceyla Büyükuzun kimdir, kaç yaşında, nereli gibi merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ceyla Büyükuzun Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında?

Güzel sunucu Ceyla Büyükuzun doğum tarihi 1989 yılıdır. Ceyla Büyükuzun doğum yeri İstanbul ilidir. Küçük yaşlardan itibaren bale ile ilgilenmiş olan Ceyla Büyükuzun ayrıca futbol konusunda oldukça bilgili bir isimdir. Çocukken babasıyla beraber maçlara gitmiş ve zamanla maçları sevmiştir. İlerde evleneceği insanında sporla ilgilenmesi gerektiğini belirtmiş olan sunucu ayrıca giyim tarzı olarak spor giyinmeyi sevmektedir.

Spor dalları içerisinde en çok futbolu seven sunucu ikinci tercihini ise basketboldan yana kullanmaktadır. Hayatta büyük konuşmayı sevmeyen isim geleceğine yönelik hedefleri konusunda da röportajlarında herhangi bir açıklama yapmamıştır.

Ceyla Büyükuzun Boyu ve Kilosu

Ceyla Büyükuzun’un boyu kilosu 1.61 boyunda ve 49 kilodur.

Ceyla Büyükuzun Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında?

Ceyla Büyükuzun’un Kariyeri

İlk olarak meslek yaşantısına Sky Türk ile başlamış güzel isim kısa zamanda kendini sunuculuk konusunda geliştirerek başka kanallara transfer olmuştur. Sky Türk ekranının ardından BJK TV’ye geçmiş ve burada da bir süre kadar sunuculuk yapmıştır. BJK TV ile beraber dikkat çeken sunucu burada da bir süre kadar görev aldıktan sonra TRT televizyonuna geçmiş ve burada TRT Spor ekranlarında bulunmaya başlamıştır.

TRT Spor’da görev aldığı sürenin ardından A Haber kanalına geçmiş olan isim sonrasında ise A Spor kanalına transfer olmuştur. Uzun yıllar A Spor’da bulunan isim, 8 Temmuz 2019 tarihinde tekrar TRT Spor ekranlarına dönmüştür.

Ceyla Büyükuzun Twitter Hesabı

Ceyla Büyükuzun’un Twitter hesabının adı ise ceylabuyukuzun ve Şubat 2021 itibari ile 85 bin takipçisi bulunmaktadır.

Ceyla Büyükuzun Instagram Hesabı

Ceyla Büyükuzun’un Instagram hesabının adı ceylabuyukuzun ve Şubat 2021 itibari ile 101 bin takipçisi bulunmaktadır.

Ceyla Büyükuzun kimdir, kaç yaşında, nereli

Ceyla Büyükuzun ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.