Ceyla Büyükuzun Kimdir?

Ceyla Büyükuzun Kimdir?

Televizyonların sempatik sunucularından biri olan ve bu zamana kadar çeşitli kanallarda görev yaparak mesleğini devam ettiren başarılı isim Ceyla Büyükuzun kimdir? işte merak edilen bu soruya ait en güncel özgeçmiş yazımızda.

Ceyla Büyükuzun Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Hayatı

Güzel sunucu Ceyla Büyükuzun 1989 doğumlu olan İstanbul’da dünyaya gözlerini açmış bir isimdir.İlk olarak meslek yaşantısına Sky Türk ile başlamış güzel isim kısa zamanda kendini sunuculuk konusunda geliştirerek başka kanallara transfer olmuştur.Boyu 1,61 olan sunucu 49 kilodadır.

Sky Türk ekranının ardından Bjk Tv’ye geçmiş ve burada da bir süre kadar sunuculuk yapmıştır.Bjk Tv ile beraber dikkat ceken sunucu burada da bir süre kadar görev aldıktan sonra Trt televizyonuna geçmiş ve burada Trt Spor ekranlarında bulunmaya başlamıştır.

Trt Spor’da görev aldığı sürenin ardından A Haber kanalına geçmiş olan isim sonrasında ise A Spor kanalına transfer olmuştur.Uzun yıllar A Spor’da bulunan isim, 8 Temmuz 2019 tarihinde tekrar Trt Spor ekranlarına dönmüştür.

Küçük yaşlardan itibaren bale ile ilgilenmiş olan Ceyla Büyükuzun ayrıca futbol konusunda oldukça bilgili bir isimdir.Çocukken babasıyla beraber maçlara gitmiş ve zamanla maçları sevmiştir.

İlerde evleneceği insanında sporla ilgilenmesi gerektiğini belirtmiş olan sunucu ayrıca giyim tarzı olarakta spor giyinmeyi sevmektedir.

Spor dalları içerisinde en çok futbolu seven sunucu ikinci tercihini ise basketboldan yana kullanmaktadır.Hayatta büyük konuşmayı sevmeyen isim geleceğine yönelik hedefleri konusunda da röportajlarında herhangi bir açıklama yapmamıştır.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın