Chester Lapaz kimdir, nereli, Chester Lapaz kaç yaşında, Chester Lapaz boyu, kilosu kaç?

Chester Lapaz Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Sosyal medya fenomeni Chester Lapaz hakkında detaylar yazımızdadır. Peki Chester Lapaz kimdir, nereli, Chester Lapaz kaç yaşında, Chester Lapaz boyu, kilosu kaç? İşte Chester Lapaz hakkında detaylar.

Chester Lapaz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Chester Lapaz 29 Ocak 2001 tarihinde Filipinler’de dünyaya geldi. Chester Lapaz Filipinli bir Tiktok yıldızıdır. Kpop şarkılarının dansının koreografisini yaparak çok popülerlik kazandı. Filipinler, Cotabato’da bulunan Midsayap College Notre-Dame’dan 2019 yılında mezun oldu. Ateneo De Davao Üniversitesi’nde Hemşirelik bölümünde lisans eğitimine devam etmektedir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Chester Lapaz Boyu Kaç?

Chester Lapaz 1.70 boyundadır.

Chester Lapaz Kaç Kilo?

Chester Lapaz 60 kilodur.

Chester Lapaz Burcu Nedir?

Chester Lapaz Kova burcudur.

Chester Lapaz hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Tutkulu Bir Aşk Hikayesi - AİLE başlıyor...

14 Şubat'ta Show TV'de yayınlanacak, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı tutkulu bir aşk hikayesi olan "Aile" dizisi oyunuclarına, nerede çekildiğine, fotoğraflara ve fragmanlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Aile Dizisi Oyuncuları
Aile dizisi fragmanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir