Çiğdem Akdemir Kimdir Nereli? Kaç Yaşında? Biyografisi

Çiğdem Akdemir Kimdir?

KRT TV kanalı sunucularından Çiğdem Akdemir hakkında merak edilenler. Çiğdem Akdemir kimdir, nereli, kaç yaşında gibi merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Çiğdem Akdemir Kimdir, Biyografisi, Hayatı, Kaç Yaşında?

Çiğdem Akdemir’in kaç yaşında merak ediyorsanız Çiğdem Akdemir’in doğum tarihi 12 Haziran 1985 yılıdır. Çiğdem Akdemir’in doğum yeri İstanbul ilidir. Okan Üniversitesi’nde eğitim görmüştür. Çok iyi düzeyde İngilizce konuşabilmektedir.

Çiğdem Akdemir Boyu Kilosu

Çiğdem Akdemir’in boyu kilosu 1.72 boyunda ve 58 kilodur.

Çiğdem Akdemir kimdir, nereli, kaç yaşında

visum china
visum china

Çiğdem Akdemir’in Kariyeri

Önemli yerlerde staj yapıp ardından NTV Dış haberler bölümünde staj eğitimini görmüştür. Okul bitmesinin ardından çevirmenlik konusunda görev almıştır. Sunuculuğa başlamadan önce iyi bir eğitimden geçmiş ve kendini geliştirmiştir.

Çalışma hayatının içerisinde değişik görevlerde bulunan Çiğdem Akdemir haber spikeri, seslendirme, çevirmen gibi görevleri yapmıştır. Öncelikle akşam ile gece kuşağında haberler sunmuş ardından da spiker olarak görevine devam etmiştir.

Özellikle özel yayınlar ve son dakika gelişmelerini başarıyla sunarak önemli bir adım atmıştır. Bunlardan bir kısmı ise şu şekildedir Amerika’da Başkanlık seçimleri, Ermenistan ile protokol imzalanması, Afganistan’daki terör sorunları, İstanbul ilimizde yaşanan afet felaketleri, Amerika Başkanı Obama için ödül verilmesi, Yeni Yıl özel yayınları gibi uzun yayınlarda hep kendisi görev almıştır.

Özel yayınları sırasında son derece önemli hem iş dünyasından, hem siyaset birçok alandan kişilerle özel röportajlar yapmıştır. Bu isimlerin arasında Muhsin Yazıcıoğlu, İranlı Gazeteci Vahit Bey gibi isimler vardı. Sadece bu isimler değil bundan hariç birçok isimle özel röportajlar yapmıştır.

Çiğdem Akdemir yayın hayatını baya bir süre BengüTürk ekranlarında sürdürmüştür ve şu an KRT TV ekranlarında sunuculuk görevini üstlenmektedir.

Çiğdem Akdemir Kimdir, Biyografisi, Hayatı, Kaç Yaşında?

Çiğdem Akdemir ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir