Çigdem Aygün kimdir, nereli, Çigdem Aygün kaç yaşında, Çigdem Aygün boyu, kilosu kaç, Çigdem Aygün evli mi, bekar mı, Çigdem Aygün rol aldığı dizi ve filmler neler?

Çiğdem Aygün Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

TRT1’in en sevilen dizilerinden biri olan Gönül Dağı’nın oyuncuları çok merak edilmektedir. TRT1 dizisi Gönül Dağı’nın Keriman’ı kimdir, kim oynuyor? sorusu sık aranmaktadır. Peki Çigdem Aygün kimdir, nereli, Çigdem Aygün kaç yaşında, Çigdem Aygün boyu, kilosu kaç, Çigdem Aygün evli mi, bekar mı, Çigdem Aygün rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Çigdem Aygün hakkında detaylar.

Çigdem Aygün Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Çigdem Aygün 1987 yılında Şanlıurfa’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Ekranlarda ilk kez 2012 yılında Ustura Kemal dizisiyle bulunmuştur. Oynadığı Ateş Böceği dizisinde Sıdıka karakterine hayat vermiştir. Son olarak Gönül Dağı dizisinde Keriman karakterini oynamaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Çigdem Aygün Evli mi?

Çigdem Aygün bekardır.

Çigdem Aygün Boyu Kaç?

Çigdem Aygün 1.64 boyundadır.

Çigdem Aygün Kaç Kilo?

Çigdem Aygün 54 kilodur.

Çigdem Aygün Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2020-2022 Gönül Dağı
  • 2020 – The Temple
  • 2018 – Kocaman Ailem
  • 2017 – Ateşböcegi
  • 2014 – Roman Havası
  • 2012 – Ustura Kemal

Çigdem Aygün hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.