Aspor spikeri Çiğdem Ceylan hayatı, kaç yaşında, kimdir, nereli

Çiğdem Ceylan Kimdir?

A Spor kanalının güzel sunucularından ve sunmuş olduğu spor programı ile beraber sporda ne kadar iyi olduğunu gösteren Çiğdem Ceylan kimdir, Çiğdem Ceylan kaç yaşında, Çiğdem Ceylan aslen nereli, Çiğdem Ceylan boyu kaç ve Çiğdem Ceylan hakkında merak edilenleri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Çiğdem Ceylan Kimdir, Biyografisi, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli

Çiğdem Ceylan’ın doğum tarihi 29 Temmuz 1987’dir. Çiğdem Ceylan nerede doğdu diye sorarsanız kendisi İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Çiğdem Ceylan boy kilosu 1.67 metre ve 54 kilodur. Çiğdem Ceylan’ın burcu aslandır. Çiğdem Ceylan aslen nereli sorusunun cevabı güzel sunucu hem anne hem de baba tarafından Karadenizlidir.  Çiğdem Ceylan lise eğitimini İstanbul’da tamamlamış ve ardından da İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü‘nden mezun olmuştur.

Okul hayatının bitmesinin ardından çalışma hayatına başlayan ünlü sunucu, ilk olarak finansal alanda çalışmış ardından ise spikerlik eğitimi almıştır. Almış olduğu spikerlik eğitimine bir de diksiyon eğitimini eklemiş ve kısa süre içinde sunuculuk mesleğini yapabilecek noktaya gelmiştir.

Televizyon ekranlarına ilk olarak ekonomi programları ile çıkmış olan isim, çok sayıda uzman ekonomist kişiyi programına konuk etmiş ve insanların detaylı bilgi almasını sağlamıştır.

Ekonomi ile ilgili programlardan sonra spor ile ilgilenmeye başlamıştır. olan Çiğdem Ceylan A Spor kanalına geçmiş ve “Sabah Sporu” isimli programın sunuculuğunu üstlenmeye başlamıştır. Uzun zamandır A Spor ekranında bulunan ünlü isim, hem programı sunuşu hem de pozitif tavırları ile izleyicinin ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Sadece Türkiye ligini takip etmeyen güzel sunucu, çok sayıda ligi takip etmektedir. Süper Lig dışında ise en çok takip ettiği lig ise Almanya ile İspanya ligleridir.

Ayrıca Çiğdem Ceylan’ın kendi adıyla bir Youtube kanalına sahiptir. Çiğdem Ceylan’ın Youtube kanalında 2021 Ocak ayı itibari ile 15 bin takipçisi bulunmaktadır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.