Cihan Şimşek Kimdir Hayatı Biyografisi

Cihan Şimşek Kimdir Biyografisi

Oynamış olduğu Bez Bebek dizisiyle beraber oyunculuk yolunda iyi işler yapmış ve oyunculuğa güzel bir başlangıç gerçekleştirmiş yakışıklı isim Cihan Şimşek kimdir? oyuncuya ait en güncel ve en doğru biyografiyi okumak ister misiniz? işte yazımız başlıyor.

Cihan Şimşek Kimdir Kaç Yaşındadır Nereli Boyu Biyografisi

Oyunculukta ilgi çeken isimlerden olan Cihan Şimşek, 06.08.1992 senesinde hayata Almanya’da gözlerini açan bir oyuncudur.Uzun süre Almanya’da yaşamış olan isim ardından ise ailesiyle beraber Türkiye’ye dönmüş ve yaşamını burada sürdürmüştür.Oyunculuk eğitimi almadan oyunculuk yapmaya başlamış isim cok sayıda reklamda da rol almıştır.Boyu 1.71 cm olan isim 65 kilodadır.

Konumuzun ilk satırlarında yazmış olduğumuz gibi Bez Bebek dizişinle oyunculuğa başlayan isim 2009’da bu dizide rol almıştır.İlk kez kamera karşısına geçmenin heyecanını yaşamasına rağmen güzel bir oyunculuk deneyimi yaşamış olan isim ardından ise Zil Çalınca adındaki dizide rol almış ve başrolde yer almıştır.Bu oyuncunun ayrıca ilk başrol oynamış olduğu dizidir.Bu diziden sonra çeşitli reklam firmalarından gelen teklifleri değerlendirmiş ve bazı reklamlarda oynamıştır.2013’de Bir Yastık’ta adındaki dizide rol alan oyuncu ardından Beni Böyle Sev dizisinde yer almıştır.

En son olarak Fox Tv’de yer alan 4N1K İlk Aşk dizisinde rol alan oyuncu ayrıca 4N1K filminde de bulunmuştur.Hobileri arasında futbol oynamak, basket oynamak, arkadaşlarınla vakit geçirmek olan oyuncu, kulağına hoş gelen her müziğide dinlemektedir.

Cihan Şimşek Oynadığı Diziler ve Filmler

2009 – Bez Bebek
2012 – Zil Çalınca
2013 – Bir Yastıkta
2014 – Beni Böyle Sev
2015 – Medcezir
2016 – Hanım Köylü
2017 – 4N1k (Film)
2018 – 4N1K İlk Aşk

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.