Cihangir Ceyhan kimdir? aslen nereli, kaç yaşında, boyu kilosu kaç?

Cihangir Ceyhan Kimdir?

Sıfır Bir isimli dizi ile beraber adını duyurmuş ve ardından Çukur dizisinin kadrosuna girerek kariyerinde önemli bir noktaya ulaşan Cihangir Ceyhan kimdir? aslen nereli, kaç yaşında, boyu ve kilosu nedir? bu soruların tüm yanıtlarını sizler için derledik.

Cihangir Ceyhan Biyografisi

15 Ekim 1989 tarihinde Adana’da hayata gözlerini açan Cihangir Ceyhan, 1.77 metre boyunda, 74 kilo ve Terazi burcudur.Aslen baba tarafından Elazığlı olan ünlü oyuncu, anne tarafından ise Diyarbakırlıdır.Kardeşleri içerisinde en küçük olan isim, Sıfır Bir dizisinde canlandırmış olduğu Cio karakteri ile tanınmıştır.

Üniversiteyi İşletme Bölümünde okuyarak tamamlamış olan ünlü oyuncu, 2.5 yıl boyunca İstanbul’da oyunculuk eğitimi almış ardından ise tekrar memleketi Adana’ya geri dönmüştür.kimdirkim-com İlk olarak 2015 yılında “Yusuf” isimli filmde rol alan oyuncu, ardından ise 2016 tarihinde “Sıfır Bir” dizisinde rol almıştır.

2019 tarihinde Türkiye’nin popüler ve en çok izlenen dizilerinden biri olmuş olan “Çukur” dizisinde yer almaya başlamış olan isim bu dizide Azer karakterini canlandırmıştır.

Oynadığı Diziler ve Filmler

2019 – Çukur ( Azer)
2016 – Sıfır Bir (Cio)
2015 – Yusuf (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.