Ateş Kuşları dizisinin Yakup'u Çınar Yükçeker kimdir, nereli, Çınar Yükçeker hayatı, biyografisi, Çınar Yükçeker kaç yaşında, Çınar Yükçeker rol aldığı dizi ve filmler neler?

Çınar Yükçeker Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Ateş Kuşları Dizisinin Yakup’u hakkında merak edilenleri araştırdık. Peki Ateş Kuşları dizisinin Yakup’u Çınar Yükçeker kimdir, nereli, Çınar Yükçeker hayatı, biyografisi, Çınar Yükçeker kaç yaşında, Çınar Yükçeker rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Çınar Yükçeker hakkında detaylar.

Çınar Yükçeker Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Çınar Yükçeker 2011 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Çınar Yükçeker 2018 yılında Kalbimin Sultanı dizisinde Mahmut karakterini oynamıştır. Daha sonra Kırmızı Oda, Destan dizilerinde rol almıştır. Ateş Kuşları dizisinde Yakup karakterini oynamaktadır.

Ateş Kuşları konusu nedir?

Sokak çocuklarının çoğu yirmi yaşını görmez. Görenlerin de yaşadığı söylenemez. Uyuşturucu, şiddet, cinsel taciz, açlık… Sokak çocuklarının kaderi, ya mapus ya mezardır. Bu çocuklardan beş tanesi, bu kadere karşı koymayı başarır. Kendilerine “Köksüzler” diyen; en büyüğü 13, en küçüğü 6 yaşında, biri kız, biri otistik, beş sokak çocuğunun, çöplükte kırk günlük bir bebek bulmalarıyla başlayan ve “Köksüzler”den “Ateş Kuşları”na dönüşmelerini anlatan Ateş Kuşları; çocukların zorluklara, acılara ve her şeye rağmen kadere karşı koyma hikayelerini ele alacak.

visum china
visum china

Çınar Yükçeker hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.