Çinare Melikzade kimdir, nereli, Çinare Melikzade kaç yaşında?

Çinare Melikzade Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Aslen Nereli?

Çinare Melikzade hakkında merak edilenleri derledik. Peki Çinare Melikzade kimdir, nereli, Çinare Melikzade kaç yaşında? İşte Çinare Melikzade hakkında detaylar.

Çinare Melikzade Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Çinare Melikzade 10 Ekim 1990 tarihinde Azerbaycan’ın Bakü şehrinde dünyaya gelmiştir. Çinare Melikzade Azerbaycan’ın ünlü müzisyenlerinden biri olan Oktay Zülfikarov’dan şan dersleri almıştır. 5 yıl boyunca müzik okulunda fortepiano dersleri alan Melikzade, Azerbaycan’da Pöhre, Yeni Ulduz ve Türkiye’de de O Ses Türkiye gibi yarışmalarda yer almıştır. Çinare Melikzade, Mustafa, Haluk Levent, Rafet El Roman gibi Türkiye’nin ünlü sanatçıları ile düet yapmış ve beraber sahne almıştır. Aynı zamanda oyunculuk eğitimi de almış olan Çinare Melikzade çeşitli dizi ve sinema filmlerinde de yer almıştır.

Çinare Melikzade hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.