İremnur Karaaslan Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Çınarın Gölgesinde Esma İremnur Karaaslan Kimdir?

Stv Günlük dizilerindeki başarıdan sonra hızına tüm anlamınla devam ediyor.Ağustos ayında televizyonda yepyeni bir dizi geliyor.Hergün ekranlarda olacak Çınarın Gölgesinde dizisi şimdiden herkesin merak ettiği bir dizi olmayı başardı.Dizinin oyuncularından biri olan Çınarın Gölgesinde Esma karakterini canlandıracak İremnur Karaaslan kimdir kaç yaşında?

İremnur Karaaslan Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Çınarın Gölgesinde Esma kimdir gerçek adı ne? İremnur Karaaslan 1993 tarihinde dünyaya gelmiştir.Oflu olan genç oyuncu Çocukluk çağlarından itibaren oyunculuk yapmıştır.Onu daha önceden Stv ekranlarındaki İki Dünya Arasında dizisinde Nihal karakteri ile daha çok tanımıştık tabi bu diziye girmeden öncede birçok dizide oynamıştır.Dizi oyunculuğuna başlamadan önce bir takım seslendirmeler yapmıştır.

Oynayacağı yeni dizide Esma karakteri ile oynayacak ünlü oyuncu dizi gereği karamsar ve yaşadıkları hayatı kabül etmek zorunda oldukları bir genç kızı canlandıracak.Özellikle aile problemlerinle seyreden bir dizi hayatın tüm gerçeklerini göz önüne alacak.

Ünlü oyuncunun en önemli hobileri ise Bisiklet sürmek, Yüzmek ve Latin danslarıdır.Türkiye’de Latin danslarına gerçekten merak salan ünlülerimizin olması bizlere göre çok iyidir çünkü gerçekten Latin Dansı çok farklıdır.

Bir konumuzu daha burada bitirirken yeni başlayacak olan bu güzel dizinin güzel oyuncusuna başarılar diliyoruz.Unutmadan tarihide hatırlatalım dizi 3 Ağustos saat 19.00 da başlıyor.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.