CZN Burak kimdir, kaç yaşında, nereli, sevgilisi, gerçek adı, czn ne demek

CZN Burak Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Sosyal medya hesaplarından paylaştığı yemek videoları ile popüler olan CZN Burak’ın hayatı hakkında merak edilenler. CZN Burak kimdir, kaç yaşında, nereli, sevgilisi, gerçek adı, czn ne demek gibi merak edilen ve internette çok aranan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

CZN Burak Kimdir, Kaç Yaşında, Nerede Doğdu?

CZN Burak’ın gerçek adı Burak Özdemir’dir. CZN Burak kaç yaşında diye soruyorsanız CZN Burak’ın doğum tarihi 24 Mart 1994 yılıdır. CZN Burak’ın doğum yeri İstanbul’dur. CZN Burak Instagram ve Tiktok üzerinden gülümseyerek paylaştığı videolar takipçilerinin ilgisi çekti ve CZN Burak neden hep gülüyor sorusunu sormaya başladılar. CZN Burak sosyal medya fenomeni olmasının dışında restoran sahibidir. Burak Özdemir’in dedesini mesleği kebapçılıktı. Babasının ise tekstil firması bulunuyor.

CZN Burak Aslen Nereli?

CZN Burak aslen Hataylı’dır.

CZN Burak Sevgilisi Kim?

CZN Burak’ın sevgilisi Tiktok fenomenlerinden Aslı Güler’dir.

visum china
visum china

CZN Burak Boyu Kaç?

CZN Burak’ın boyu 1.95’dir.

CZN Burak Restaurant Adı Nedir?

CZN Burak’ın restaurantının adı Hatay Medeniyetler Sofrası’dır. Farklı yerlerde şubeleri vardır. Son olarak Dubai’de şube açtı ve dünyanın en yüksek binası olan Burj Khalifa’ya kendi fotoğrafını yansıttı.

CZN Ne Demek?

CZN ne demek? Burak Özdemir bir dönem babasının yanında tekstil firmasında çalıştı ve buraya gelen yabancı müşteriler adını telaffuz etmekte zorlanınca o da babasının sahibi olduğu firmasının adı olan Cinzaro’nun kısaltması olan CZN’yi kullanmayı tercih etti.

CZN Burak Youtube Kanalı

CZN Burak’ın Youtube üzerinden paylaşımlar yapmaktadır. Kanalının adı CznBurak ve 2021 Mart ayı itibari ile 2.37 milyon takipçisi bulunmaktadır.

CZN Burak Instagram Hesabı

CZN Burak’ın Instagram hesabının adı cznburak ve 2021 Mart ayı itibari ile 21.2 milyon takipçisi bulunmaktadır.

CZN Burak Tiktok Hesabı

CZN Burak’ın Tiktok hesabının adı cznburak ve 2021 Mart ayı itibari ile 35.5 milyon takipçisi bulunmaktadır. Tiktok üzerinden yaptığı paylaşımlar ile 654 milyon beğeni almıştır.

CZN Burak ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir