Damla Aslanalp Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Damla Aslanalp Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Harika bir güzelliğe sahip olan 2014’den beri dizilerde oynamaya başlayan genç aynı zamanda mesleğini seven oyunculardan biri olan Damla Aslanalp kimdir kaç yaşında boyu kaç? sizlerde bu cevapları öğrenmek istiyorsanız konumuza göz gezdirmeye hemen başlayın.

Damla Aslanalp Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Damla Aslanalp, 14.06.1990 tarihinde Türkiye’den baya uzak bir Ülke olan Almanya’da hayata gözlerini açmıştır.Ünlü isim 2013 tarihinde Almanya’da her sene gerçekleştirilen yarışmaya katılmış ve bu yarışmanın sonucunda 3. olarak taç takmıştır.Boyu 1.74 cm’dir.

Hayatının büyük bir bölümünü Babasız geçirmek zorunda kalmış olan oyuncu babasını küçük yaşlarda kaybetmiştir.Annesi ve ablasınla beraber büyümüş olan oyuncu bazı zamanlar çok zor günler geçirmiş ve bu şekilde büyümüştür.

Liseden sonra meslek okuluna giriş yapmış ve ardından burayı bitirmiştir.Okul bitmesinden sonra Asistanlık mesleğini yapmış olan oyuncu önce Almanya’da düzenlenen yarışmaya girmiş 1 sene ardından ise oyunculuk seçmeleri için Türkiye’den davet almıştır.

Oyuncu seçmelerinde oldukça fazla kişi olmasına rağmen o kişiler arasından seçilmeyi başarmıştır.2014 tarihinde ilk dizisi olan Kadim Dostum isimli dizide rol almıştır.Bu dizinin yönetme koltuğunda ise Mahsun Kırmızıgül bulunmuştur.

2015’de Filinta adındaki dizide oynamaya başlamış olan oyuncu sonrasında ise final yapmış olan Hayat Sevince Güzel dizisinde rol almıştır.

En büyük hayallerinden biri Ailesinin Türkiye’ye gelmesi olduğunu söyleyen oyuncu en çok çikolata yemekten, yürüyüş yapmaktan ve Sinema izlemekten hoşlanıyor.

damla-aslanalp-biyografi

Damla Aslanalp Oynadığı Diziler Nelerdir?

2014 – Kadim Dostum
2015 – Filinta
2016 – Hayat Sevince Güzel
2017 – Kirlangic Firtınası

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir