Damla Ekmekçioğlu Kimdir Boyu Hayatı

Damla Ekmekçioğlu Kimdir?

Instagram ve Periscope’de çok sayıda takipçisi olan ve yapmış olduğu yürek hoplatan paylaşımlarla gündemde yer alan Damla Ekmekçioğlu kimdir? sosyal medyanın güzel fenomeninin özgeçmişi.

Damla Ekmekçioğlu Kimdir? Hayatı

Popüler isimlerden Damla Ekmekçioğlu, 1985 tarihinde İstanbul’da hayata merhaba demiş sosyal medya fenomenidir.1.75 metre boyunda, 57 kilo’dur.Her konuda ailesi tarafından destek alan isim çok defa estetik operasyon geçirmiştir.

Estetik yaptırmaya karşı olmayan fenomen, bu konuda insan bir yerinden hoşlanmıyorsa estetik yaptırmaktan daha ne doğal ne olabilir düşüncesindedir.Kimdirkim com 2 Üniversite okumuş olan isim bir Üniversiteyi Almanya’da diğerini ise Türkiye’de okumuştur.

Almanya’da okumuş olduğu bölüm Bilgisayar Bilimleri, Türkiye’de okumuş olduğu bölüm ise Grafik Tasarımdır.Bir süre kadar önemli bir Alman firmasında çalışmış olan isim burada yönetim ekibinde bulunmuştur.

Damla Ekmekçioğlu’nun sevgilisi var mı? Evet sevgilisi vardır fakat sevgilisi ile ilgili herhangi bir yazı veya resim paylaşmamaktadır.

İngilizce ile Almanca bile [saritext]Damla Ekmekçioğlu[/saritext] ilk olarak Periscope ile tanınmış ardından ise Instagram’da bulunmaya başlamıştır.Dövme yaptırmayı seven ismin dört tane dövmesi bulunmaktadır.Ev arkadaşıda sosyal medya fenomeni Merve Sanay’dır.Beraber çalışan isim, ayrıca beraberde para kazanıyor.

İlerki hedeflerinden biri Müzik olan isim ayrıca bazı organizasyonlarda Dj’lik yapmaktadır.Kendisinin yazmış olduğu çeşitli müzikler ve sözler bulunmaktadır.Oyunculukta yapmış olan isim Türk Lokumu adındaki filmde oynamıştır.Film komedi türünde bir filmdir.

Damla Ekmekçioğlu Biyografisi

Koyu Fenerbahçeli olan güzel fenomen, Fenerbahçe’nin maçlarını sık sık izleyerek takımının yanında oluyor.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.