Damla Turgutlu Soybaş Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Damla Turgutlu Soybaş Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Haber Global’in başarılı muhabirlerinden Damla Turgutlu Soybaş’ın hayatı hakkında merak edilenler. Damla Turgutlu Soybaş kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi gibi internette çok aranan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Damla Turgutlu Soybaş Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Damla Turgutlu Soybaş kaç yaşında diye soruyorsanız Damla Turgutlu Soybaş 1986 yılında dünyaya gelmiştir. Damla Turgutlu Soybaş Sabancı Lisesi’nde eğitim görmüştür. Daha sonra Damla Turgutlu Soybaş Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlamıştır.

Damla Turgutlu Soybaş Evli mi?

Damla Turgutlu Soybaş kiminle evli? Damla Turgutlu Soybaş Fox TV kanalında kameraman olarak görev alan Mustafa Soybaş ile evlidir.

Damla Turgutlu Soybaş Kariyeri

Damla Turgutlu Soybaş meslek hayatı Kanal D kanalına stajyer olarak girerek başladı. Stajyer olarak başladığı bu kanalda uzun yıllar çalıştı. Damla Turgutlu Soybaş 2018 yılında Haber Global’de muhabir olarak görev almaya başladı.

Damla Turgutlu Soybaş Aldığı Ödüller

Damla Turgutlu Soybaş Aydın Doğan İletişim yarışmasında yılın televizyon haberi ödülü ve 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili yaptığı haberler ile Haber Kameramanları Derneği tarafından ödül kazandı.

Damla Turgutlu Soybaş ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir