Danilo Zanna Kimdir?

Danilo Zanna Kimdir?

MasterChef yarışmasının jüri üyelerinden Şef Danilo Zanna ile ilgili merak edilenler. Danilo Zanna kimdir, kaç yaşında, nereli, Danilo Zanna boyu, kilosu kaç, Danilo Zanna evli mi, kiminle evli, eşi kimdir gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Danilo Zanna Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Danilo Zanna kaç yaşında? Danilo Zanna 15 Nisan 1982 yılında dünyaya geldi. Danilo Zanna’nın doğum yeri İtalya’nın Toskana bölgesinin Prato şehridir. Danilo Zanna’nın aşçılığı aileden gelmektedir. Danilo Zanna ünlü İtalyan şeflerinden eğitim almıştır.

Türk mutfağı ile ilgilenen Danilo Zanna İtalya’dan Türkiye’ye gelmiştir. Danilo Zanna Türkiye’ye geldikten sonra bir restoran açtı. Danilo Zanna ilk olarak televizyonlarda Zahide ile Hayata Yetiş programı ile yer almaya başlamıştır. Bu programda yardımcı yemek şefi olarak yer aldı. Danilo Zanna Planet Mutfak kanalında İtalyan İşi programını sundu.

Çeşitli TV programlarında şeflik yapmaya başladı. İstanbul Culinary Enstitute’de İtalyan yemekleri workshopları hazırladı ve gastronomi öğrencilerine danışmalık yaptı. Derya’nın Dünyası, İtalyan İşi, Elin Oğlu, Aşk Zamanı, İyi Fikir, Görümce, Lezzetin Şarkısı, Lezzet Akademisi gibi projelerin içerisinde yer aldı. Son olarak Danilo Zanna MasterChef yarışmasının jüri üyelerinden biridir. Ayrıca Danilo Zanna’nın bir Youtube kanalı vardır.

Danilo Zanna kimdir, kaç yaşında, nereli, Danilo Zanna boyu, kilosu kaç, Danilo Zanna evli mi, kiminle evli, eşi kimdir

Danilo Zanna Boyu Kaç?

Danilo Zanna’nın boyu 1.81’dir.

Danilo Zanna Kaç Kilo?

Danilo Zanna 79 kilodur.

Danilo Zanna Hangi Burç?

Danilo Zanna’nın burcu Koç’tur.

Danilo Zanna Eşi Kimdir?

Danilo Zanna 2012 yılında Giresunlu Tuğçe Demirbilek ile evlendi. Danilo Zanna eşi ile nasıl tanıştığına dair açıklamalarda bulunmuştu. “Bir gün benim bir Türk arkadaşım beni Türkiye’ye davet etti. Buraya geldiğimde biriyle tanıştım ve aşık oldum. Bugün kendisi eşim. Evlendikten sonra burada yaşamaya karar verdik. Aslında ben Şangay’a gitmek istiyordum ama bunları düşünürken eşim bana hamile olduğunu söyledi ve Çin’in yemeklerine ve yaşam tarzına uyum sağlayamayacağını söyledi. İstanbul’da yaşamaya devam ettik”

Danilo Zanna kimdir, kaç yaşında, nereli, Danilo Zanna boyu, kilosu kaç, Danilo Zanna evli mi, kiminle evli, eşi kimdir

Danilo Zanna Çocuğu Var mı?

Danilo Zanna ve Tuğçe Demirbilek çiftinin Zeno Tibet adında bir tane oğulları vardır.

Danilo Zanna Instagram Hesabı

Danilo Zanna’nın Instagram hesabında 1.8 milyon takipçisi bulunmaktadır.

instagram.com/danilozanna

Danilo Zanna ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın