Defne Kayalar Kimdir Yaşı Boyu Biyografisi

Defne Kayalar Kimdir?

Bu zaman dilimine kadar 3 defa yapımcılık yapmış, 6-7 defa dizilerde roller alarak oynamış oyunculuk açısından son derece iyi bir izlenim bırakmış ve bırakmaya devam eden oyuncu Defne Kayalar kimdir? tüm özgeçmişi en net bir biçimde sizlerle.

Defne Kayalar Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Oyunculuk ile beraber yapımcılık yapmış Defne Kayalar 07.05.1975’li bir ünlüdür.İzmirli olan oyuncu cok uzun bir zaman hayatını burada sürdürmüştür.Lise bitmesinin ardından girdiği sınavı kazanarak Üniversite dolayısıyla Ankara’ya gitmiştir.Ünlü oyuncu Üniversiteyi Grafik Tasarım bölümünü bitirerek noktalamış ve ardından ise İstanbul’a gitmiştir.Boyu 1.74 cm’dir.

İstanbul’da bulunmaya başlamasının ardından Bilgi Üniversitesi içerisinde çalışmaya başlamıştır.Burada Asistanlık yapan oyuncu bir süre sonra Alacakaranlık adındaki dizide Yapımcılık yapmıştır.Bu dizinin yapımcılarından biri olmayı başarmış oyuncu bu sayede deneyim oyunculardan Uğur Yücel ile beraber çalışma şansı bulmuştur.Ardından aynı sene içerisinde Yazı Tura isimli filmde yapımcılık yapmıştır.

Yapımcılık başarısının ardından uzunca bir süre herhangi bir yapımcılık ve oyunculuk yapmamıştır.2010 tarihinle beraber ise tekrar bu alanda bulunmaya başlamış ve ilk yer aldığı dizi olan Keskin Bıçak dizisinde rol almıştır.Bu diziden 2 yıl sonra ekranlarda bulunan Eve Düşen Yıldırım oyuncunun 2. dizisidir.

2013’de yer aldığı 20 Dakika adındaki dizide oynamasınla beraber hem güzellik hemde oyunculuk açısından son derece beğenilmiştir.Çıkışını gerçekleştirmiş olduğu dizi ise 2 sezon süresince rol almış olduğu Medcezir adındaki yapımdır.Dizi çok sayıda kişinin izlemesinle beraber giderek yükselmiş tabiki doğal olarak oyuncuda daha fazla kişi tarafından izlenmiştir.

Defne Kayalar evli mi? oyuncu evlidir ve yönetmenlik mesleğini yapmakta olan eşinin adı Ali Bilgindir.

defne-kayalar-biyografi

Defne Kayalar Oynadığı Diziler ve Filmler

2010 – Keskin Bıçak
2012 – Eve Düşen Yıldırım
2013 – 20 Dakika
2014 – Medcezir
2015 – Delibal (Film)
2016 – Bu Şehir Arkandan Gelecek
2017 – Yol Ayrimi
2018 – Dıp

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.