Demet Evgar Kimdir Hayatı Biyografisi

Demet Evgar Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Almış olduğu ödüller ve rol almış olduğu projelerdeki başarılarıyla Türkiye’nin en tanınan oyuncularından biri olan ünlü kişi Demet Evgar kimdir kaç yaşında boyu kaç? bu soruların cevabını sizlere en ince ayrıntısına kadar yazımızla beraber sunacağız.

Demet Evgar Kimdir Biyografisi Hayatı

Ünlü oyuncu Demet Evgar, hayata gözlerini Egenin güzel illerinden biri olan Manisa’da açmıştır.1980 senesi doğum tarihine sahip olan oyuncu, doğmuş olduğu yerde Tiyatro ile tanışmış ve daha lise sıralarındayken tiyatroda oyunculuk yapmaya başlamıştır.Lisenin ardından İstanbul’a gitmiş ve burada İstanbul Devlet Konservatuarı’nda okumuştur.Konservatuar okurken bazı arkadaşları ile tiyatro kurmuş ve amatör olarak uzunca bir süre oyunculuk yapmıştır.Ardından Kenter Tiyatrosuna yazılmış ve burada kadrolu bir şekilde görev almıştır.Oyuncunun boyu 1.62’dir.

Bir süre kadar Tiyatro’da bulunmasının ardından ekranlarda bulunmaya başlamış olan ünlü oyuncu 2000 senesinde Yedi Numara adındaki dizide rol almaya başlayarak kameralarla tanışmıştır.Ardından 2001 senesinde Tatlı Hayat dizisiyle oyunculuğuna devam etmiş ve 2005 senesinde ilk defa Banyo isimli filmde rol almıştır.

En büyük çıkışını 2011 senesinde rol almış olduğu dizi ile beraber gerçekleştiren oyuncu 1 Erkek 1 Kadın dizisinde başrol oyuncusu olarak yer almıştır.Bu dizide 6 sezon rol alan oyuncu ardından geniş bir kitle tarafından ismi tanınan ve bir çok kişi tarafından kendisine ait fan grupları oluşturulan bir ünlü haline gelmiştir.

Demet Evgar Oynamış olduğu diziler ve Filmlerde gösterdiği performansla Sadri Alışık Ödülleri, Altın Kelebek Ödülleri ve Lions Ödülleri gibi bir çok ödülü almayı başarmıştır.

Demet Evgar Oynadığı Diziler ve Filmler

2000 – Yedi Numara
2001 – Tatlı Hayat
2003 – Yuvam Yikilmasin
2004 – Butun Cocuklarim
2005 – Banyo (Film)
2006 – Bir Demet Tıyatro
2009 – Güneşi Gördüm (Film)
2009 – Yahşi Batı (Film)
2010 – Vay Arkadas (Film)
2011 – Bir Erkek 1 Kadın
2015 – Yok Artık (Film)
2016 – Vatanım Sensin
2017 – Aile Arasında (Film)
2017 – Sofra Sirları (Film)
2018 – Avlu

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.